Sports
Hokejs

“Zemgale/LLU” bijušais kapteinis: Klubā vairāk izaudzināti resni vēderi nekā hokejisti0


Viesturs Cimermanis
Viesturs Cimermanis
Foto: Viesturs Cimermanis/”Facebook”

Hokeja kluba Jelgavas “Zemgale/LLU” kādreizējais kapteinis Viesturs Cimermanis paudis pārsteigumu par iespaidīgo summu, kas no pilsētas budžeta ik gadu tiek atvēlēta hokeja kluba nodrošināšanai.

Jelgavā ir trīs sporta skolas – Bērnu un jaunatnes sporta skola, Specializētā peldēšanas skola un Ledus sporta skola. To darbības nodrošināšanai kopumā šogad no pilsēta budžeta atvēlēti vairāk nekā 2,2 miljoni eiro, no kuriem Ledus sporta skolai – 877 tūkstoši.

Par neproporcionālo attieksmi salīdzinājumā ar futbolu (60 tūkstoši) intervijā “LA” sašutumu pauda viens no lielākajiem Jelgavas uzņēmējiem Māris Peilāns, kurš vienlaikus ir arī futbola kluba “Jelgava” prezidents. Atsaucoties uz šo publikāciju, kādreizējais “Zemgale/LLU” hokejists Viesturs Cimermanis savā “Facebook” profilā raksta tā:

“800 tūkstoši nodokļu maksātāju naudas Jelgavas hokejam šķiet iespaidīga summa. Kā tāds skaitlis radies un vai tas atbilst patiesībai? Pagaidām tur ir izaudzināti vairāk resni vēderi nekā hokejisti. Varbūt lielāku daļu vajadzētu novirzīt tieši hokeja vajadzībām (ekipējums, treneri, spēlētāji u.c.) nevis pārmaksāt par uzpūstajām halles un viesnīcas izmaksām. Kad biju komandas kapteinis, sapulcē ierosināju spēlētājiem noīrēt dzīvokļus vai mājas, lai nebūtu jāizmitina viesnīcā par 1500€ mēnesī, lai ar ietaupītajiem līdzekļiem spēlētājiem varētu iegādāties nūjas, izmaksāt algas, prēmijas… tas bija mans pēdējais mēnesis komandā, jo algu vairāk nesaņēmu vispār.”

Saistītie raksti

Šobrīd 30 gadus vcais Cimermanis pārstāvēja Jelgavas klubu vairāk kā trīs sezonas laika posmā no 2011. līdz 2015. gadam.

Jāpiebilst, ka saskaņā ar Jelgavas pilsētas mājas lapā esošo informāciju hokejam atvēlētie 877 tūkstoši sadalās šādi: 363 tūkstoši atlīdzībai (178 tūkstoši valsts budžeta mērķdotācija), mācību, darba un dienesta komandējumi – 5 tūkstoši, preces un pakalpojumi – 585 tūkstoši, no tiem ledus īrei aiziet ap 403 tūkstošiem.

LA.lv
LL
LETA, LA.lv
Sports
Kurzemes derbijā “Ventspils” iedzen vēl vienu naglu “Liepājas” Eirokausu cerību zārkā
19 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Jonass sava mocīša dzimtenes posmā ieņem ceturto vietu kvalifikācijā
21 stundas
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš sasniedz pusfinālu
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Sports
Izcila nedēļa Majoros – Samoilovs/Šmēdiņš triumfē bez neviena zaudēta seta
28 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Strauji attīstās Ziemassvētku vecīša pilsētas izgaismotājs no Iecavas
17 minūtes
LA
LA.LV
Kultūra
FOTO: Spēcīgām emocijām pildīts izskan Baltijas ceļa 30. gadadienas koncerts Likteņdārzā
4 stundas
ZB
Zigmunds Bekmanis
Laukos
FOTO: Gar Peipusu pa Sīpolu ceļu. Top jauns pārgājienu maršruts no Rīgas līdz Tallinai
3 stundas
DJ
Dace Judina-Nīmane
Kultūra
Vija bija kā lampiņa, uz kuru visi tiecās. Saruna ar Dairu Āboliņu par filmas tapšanu 3
8 stundas