Latvijā
Sabiedrība

Liepāja sēro. “Zēna dzīvība ir pārāk augsta cena.” 17

Ekrānšāviņš no “skaties.lv” video

Zēna dzīvība ir pārāk augsta cena, un tiks izvērtēta jebkuras iesaistītās personas iespējamā atbildība šajos nāves apstākļos, šorīt “LNT 900 sekundēm” uzsvēra Valsts policijas Liepājas Kriminālpolicijas priekšnieks Uģis Āva.

Ekspertīzē skaidros apstākļus un visu iespējamo citu personu līdzatbildību notikušajā, sacīja U. Āva.

“Policija turpinās veikt izmeklēšanu, policijā ir kriminālprocess, tiks izvērtēta jebkuras iesaistītās personas iespējamā atbildība šajos nāves apstākļos. Vienīgais, ko varēja darīt [citādi], – ja cilvēki paši pieskatītu savus bērnus un arī citi līdzcilvēki skatītos, – ja mazs bērns brauc autobusā, pēc manām domām, tas nav īsti normāli,” viņš norādīja.

Policijas pārstāvis atturējās sniegt viennozīmīgu atbildi, vai bērnam nav vardarbīgas nāves pazīmju, jo nozīmētas ekspertīzes.

Saistītie raksti

“Mēs to varam uzskatīt par mācību, bet bērna dzīvība ir pārāk augsta cena. Pieskatīsim savus bērnus,” uz jautājumu par secinājumiem atbildēja U. Āva.

Pirms 10 dienām pazudušais piecus gadus vecais Ivans Berladins tika atrasts bez dzīvības pazīmēm vakar ap pulksten 19 Grobiņas novada Dubeņos meža masīvā brikšņos. Par nozīmīgu pavedienu, kas ļāva sazīmēt, kur no autobusa izkāpis mazais puika, policija ziņoja pirmdien. Tika noskaidrots, ka zēns visticamāk sajaucis pieturas. Policija ir runājusi arī ar autobusa šoferi, bet sīkākas ziņas par to pagaidām nesniedz, lai netraucētu izmeklēšanai. Pēdējo reizi bērns tika redzēts dzīvs 1. jūlijā četros pēcpusdienā Spīdolas ielas rajonā, Liepājā. Māte policijā vērsās dienu vēlāk.

LA.lv