Mobilā versija
+14.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
10. septembris, 2014
Drukāt

Zēns pēc “mobilā” nozaudēšanas izdomā stāstu, ka tas nolaupīts

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Kāds 2003. gadā dzimis zēns no Kocēnu novada pēc mobilā telefona pazaudēšanas izdomājis stāstu, ka ierīci viņam nolaupījušas divas personas, informē Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldē.

Policijā klāsta, ka pirmdien policijā saņemta informācija par laupīšanu Kocēnu novadā, kur netālu no kāda veikala divas nenoskaidrotas personas, pagrūžot 2003.gadā dzimušu zēnu, nolaupīja viņam mobilo telefonu. Uzsākot notikušā izmeklēšanu, policija konstatēja, ka it kā nolaupītais tālrunis jau atrasts – tālruni uzgājis kāds cits zēns, un tas atdots īpašniekam.

Policijā norāda, ka zēns izdomājis stāstu par laupīšanu, tādēļ vecāki tiek aicināti pārrunāt ar saviem bērniem šādu it kā nevainīgu melu iespaidu uz operatīvo dienestu darbu.

Policija reaģē un izmeklē ikvienu noziedzīgu nodarījumu, un šajā procesā tiek ieguldīti cilvēkresursi, laiks un iestādes finanšu līdzekļi.

Operatīvo dienestu iesaistīšana reāli nenotikušos notikumos nozīmē pakļaut riskam kādu citu cilvēku, kuram tajā brīdī patiešām būs nepieciešama palīdzība vai būs noticis noziedzīgs nodarījums, uzsver policijā.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+