×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
24. februāris, 2012
Drukāt

Zivis – radošas, mērķtiecīgas, iejūtīgas


zodiac-pisces

Saule caur Zivju zodiaka zvaigznāju iet no 19. februāra plkst. 8.18 līdz 20. marta plkst. 7.14. Tiem, kas dzimuši laikā, kad saule iet caur Zivju zodiaka zvaigznāju, piemīt jutekliskums, intuīcija un spēja izprast cilvēka dabu. Viņi ir labi psihologi, ne tikai uzklausa citus, bet arī ieklausās teiktajā.

Daudziem tuva ir mākslas pasaule. Ne visiem ir saprotama Zivju radošā pieeja ikdienas praktiskajām lietām, tāpēc daudzi to uztver kā vēlmi izvairīties no atbildības un pienākumiem.

Redzot pasauli kā iespēju izpausties, Zivju zīmē dzimušie kaļ dižus plānus, kuri diemžēl ne vienmēr īstenojas. Tāpēc labi, ja viņiem līdzās ir aktīvas dabas cilvēks, kas iedrošina, atbalsta un rada stabilitātes sajūtu.

Zivju zīmē dzimušajiem ir laba atmiņa, ko viņi liek lietā, kad jāaizstāv savs viedoklis. Tā kā daudzi viņiem uztic savus noslēpumus, jārēķinās, ka par klusēšanu var iznākt arī maksāt.

Starp Zivju zīmē dzimušajiem bieži sastopami mūziķi, dzejnieki, dramaturgi, fantastikas grāmatu un filmu autori, kā arī izcili dizaineri un modes mākslinieki.

No 20. februāra līdz 29. februārim dzimušie ir Zemes stihijas Zivis – šie cilvēki ir jūtīgi, radoši, ar stabilu nostāju dzīvē. Grūti ir uzminēt, kas viņiem padomā, jo šī tipa cilvēki ir ne vien vērotāji, bet arī darītāji. Kamēr citi skaļi spriedelē par to, kā būtu labāk, Zivis soli pa solim dodas uz nosprausto mērķi. Lai cik dīvaini tas šķistu, bet Zivis gandrīz vienmēr iegūst kāroto. Zivīm patīk daba, labprāt veido daiļdārzu. Savu dzīves un darba telpu iekārto ērtu un omulīgu.

Zemes stihijas Zivis labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kas dzimuši

Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmē no 1. līdz 10. datumam,

Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmē no 11. līdz 20. datumam,

Vēža, Skorpiona un Zivs zīmē no 21. līdz 31. datumam.

No 1. marta līdz 10. martam dzimušie ir Gaisa stihijas Zivis – šie cilvēki ir lieliski psihologi, mediķi un sociālie darbinieki. Viņi vienmēr atradīs pareizos vārdus, lai otru uzmundrinātu, iedrošinātu, iedvesmotu vai mierinātu. Šiem cilvēkiem piemīt daudz talantu, tāpēc, no malas raugoties, šķiet, ka viss padodas viegli un bez piepūles. Ja izvēlētā profesija vienlaikus būs arī vaļasprieks, tad panākumi garantēti.

Gaisa stihijas Zivis labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kas dzimuši

Vēža, Skorpiona un Zivs zīmē no 1. līdz 10. datumam;

Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmē no 11. līdz 20. datumam;

Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmē no 21. līdz 31. datumam.

No 11. marta līdz 20. martam dzimušie ir Ūdens stihijas Zivis – šie cilvēki ir apveltīti ar spēcīgu intuīciju. Viņu starpā daudz ir radošo profesiju cilvēku, kas nododas savu ideju un ieceru īstenošanai. Viņiem piemīt dabas doti talanti mākslā, mūzikā un rakstniecībā, kā arī modes industrijā un kulinārijā. Šiem cilvēkiem ieteicams, lai līdzās ir kāds, kas rada drošības un stabilitātes sajūtu, jo dažkārt, aizraujoties ar kādu ideju, var pazust laika un telpas izjūta.

Ūdens stihijas Zivis labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kuri dzimuši

Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmē no 1. līdz 10. datumam;

Vēža, Skorpiona un Zivs zīmē no 11. līdz 20. datumam;

Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmē no 21. līdz 31. datumam.

 

Zivju ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Auns pēc aktīvas darbošanās sāks just spēku apsīkumu, tāpēc daudz spontānāk un emocionālāk reaģēs uz apkārtējām norisēm. Lai izvairītos no slikta garastāvokļa, ieteicams lielos darbus pārcelt uz vēlāku laiku un ļauties sevis palutināšanai. Piemērots laiks teātra, koncerta vai SPA apmeklējumam. Jāatturas no darījumiem, kas prasa lielus finansiālus ieguldījumus, jo var rasties zaudējumi.

Vērsis

Vērsis joprojām ir uz dzīves viļņa virsotnes. Šis mēnesis ir labvēlīgs, lai pabeigtu iesāktos darbus, novestu līdz galam sarunas un pārliecinātos, ka viss darbojas pēc iepriekš paredzētā plāna. Jauni darījumi var sevī slēpt riska faktoru, kas saistīts ar sagrozītu informāciju un krāpšanos. Lai izvairītos no kļūdām, par visu jāpārliecinās pašam personīgi.

Dvīņi

Gaisā jaušamas pavasara smaržas, kas Dvīņiem liek justies spēkpilniem un gataviem aktīvi rīkoties. Tomēr var gadīties, ka jākārto jautājumi, kas saistīti ar notikumiem pagātnē. Viss, kas notiek, jāuztver kā mācība, kas pasargās no kļūdām nākotnē. Šeit lieti noderēs atziņa, ka ikvienas beigas ir arī jauns sākums.

Vēzis

Vēža dzīvē viss lēnām sāk atrisināties un nostāties savās vietās. Tomēr jābūt vērīgam un jāseko visam līdzi, jo lietas, kas tiks atstātas pašplūsmā var radīt zaudējumus vai jaunus sarežģījumus. Piemērots laiks savas stabilitātes nostiprināšanai. Jaunu lietu sākšana jāatliek uz nākamo mēnesi.

Lauva

Lauvas prātu nodarbinās jautājums: riskēt vai neriskēt? Šis mēnesis nav piemērots, lai riskētu uz “visu banku”, jo apkārtējie notikumi ir pārāk nestabili un mainīgi. Labākā stratēģija – būt novērotājam, lai brīdī, kad radīsies izdevība, Lauva jau atrastos īstajā vietā.

Jaunava

Savas enerģijas apsīkumā Jaunava vainos vitamīnu trūkumu un drēgno laiku. Lai atjaunotu spēka resursus, vajag labi izgulēties, paņemt atvaļinājumu un doties atpūtas braucienā. Ierastās vides maiņa un jauna informācija ļaus uz pasauli paraudzīties no cita skatu punkta. Labvēlīgs laiks, lai apmeklētu interešu kursus vai seminārus, kā arī teātra izrādes un koncertus.

Svari

Svariem radīsies sajūta, ka viņu dzīvē iestājies sastingums un nekas jauns nenotiek. Ieteicams sarīkot ģimenes viesības vai kopīgu pasākumu ar draugiem. Piemērots laiks, lai pārlūkotu attiecības ar sev tuviem cilvēkiem un atrisinātu jautājumus, kas, jūsuprāt, traucē labu attiecību uzturēšanu. Dažkārt pietiek ar atklātu sarunu par lietām, kas rada spriedzi attiecībās.

Skorpions

Kamēr citi vēl tikai gaida pavasari, Skorpionam tas jau valda sirdī un dzīvē. Tomēr, baudot prieka un mīlas burvību, nedrīkst aizmirst tiešos pienākumus. Stingri jāuzrauga savas naudas lietas, jo neapdomīga vai pārsteidzīga rīcība nesīs zaudējumus. Pirms gala lēmumu pieņemšanas rūpīgi jāpārvērtē visi “par” un “pret”.

Strēlnieks

Strēlniekam ieteicams pārlūkot darījumu dokumentus un pārliecināties, ka viss ir kārtībā. Šis mēnesis ir labvēlīgs savas veselības un darba vides sakārtošanai. Tā kā būs jūtams enerģijas apsīkums, vēlams laiku plānot tā, lai nerastos pārslodze un vairāk laika būtu atpūtai. Var ieskicēt nākotnes plānus, vien jāpatur prātā, ka šis nav labvēlīgs laiks jaunu lietu sākšanai un aktīvai rīcībai.

Mežāzis

Mežāzim jāpārlūko esošā situācija un jāizvērtē, vai viss viņu tajā apmierina. Ja kaut ko vēlaties mainīt, šis ir labvēlīgs laiks, lai to darītu. Vispirms jānosaka savas dzīves prioritātes un objektīvi jānovērtē savas iespējas un resursi, tad jārīkojas, lai uzlabotu dzīves kopīgo kvalitāti.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs kaldinās jaunus plānus, tomēr viss neies, kā plānots. Galvenā uzmanība jāvelta savai veselībai un partnerattiecību jautājumiem. Jāvairās no konfliktiem un spriedzes situācijām ar apkārtējiem. Sakāpinātas emocijas var radīt veselības problēmas. Pirms sākat ko jaunu, nopietni jāpārskata savas vēlmes un iespējas.

Zivis

Zivis sajutīs, ka līdz ar siltajiemsaules stariem arī viņu dzīvē atgriežas spēks un vēlme darboties. Jāsakārto darba vide, jo tas dos stabilitātes sajūtu turpmākajos mēnešos. Pirms ķeraties pie jaunām lietām, ieteicams pakonsultēties pie speciālistiem vai arī cilvēkiem, kas ar to nodarbojas ikdienā.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Zivju zodiaku

Saule ies caur Zivju zodiaka zvaigznāju, tas nozīmē, ka emocijas ņems virsroku pār veselo saprātu. Var rasties pārprastas situācijas un steigā pieņemti lēmumi, ko vēlāk vajadzēs pārskatīt.

22. februārī plkst. 0.34 sākas Jauns mēness.

Februārī Merkurs atradīsies Zivju zvaigznājā, tāpēc cilvēki savos vārdos būs nenoteikti un bieži mainīs savas domas. Marta mēnesī Merkurs ies caur Auna zvaigznāju, kas radīs vēlmi skaļi un dažkārt pat agresīvi paust savu viedokli. No 12. marta līdz 4. aprīlim Merkurs atradīsies retrogradā stāvoklī, tādēļ cilvēki kļūs paviršāki un aizmāršīgāki, biežāk pieļaus kļūdas.

No 5. marta Venēra sāks savu ceļu pa Vērša zvaigznāju. Aktuāli kļūs jautājumi, kas skar nekustamos īpašumus, vērtspapīrus, vērtslietas un banku darbību.

Marss visu šo laiku atradīsies Jaunavas zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tāpēc būs reformas, kas skars daudzas darba vides. Tāpat reformas varētu skart transporta un autokravu pārvadātāju firmas.

Jupiters turpinās kustību pa Vērša zvaigznāju. Būs pastiprināta interese par nekustamo īpašumu un drošu naudas ieguldīšanas veidu.

Saturns atrodas Svaru zvaigznājā, no 7. februāra šī planēta pāriet retrogradā stāvoklī, tas nozīmē, ka tiks pārskatīti likumi un atjaunotas vai aktualizētas ar tiesvedību saistītas lietas.

 

Zivju padomi

Dienas, kurās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas: 22. februāris, 8., 13. marts

Matu griešanai labvēlīgākās dienas: 27. februāris, 6., 7. marts (piesaista veiksmi darījumos), 1. marts (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku), 10. marts (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras: 22. marts (sākas gavēņa laiks), 9., 10. marts (padara ķermeni jaunāku), 12., 17marts (atjauno enerģijas līdzsvaru).

Atbrīvošanās no krāmiem, māju tīrīšana: 21. februāris (attīra telpas enerģiju), 26., 27. februāris (rada mājīgumu), 2., 10. marts (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli: 22. februāris, 3., 11., 12. marts

Tukšās (čika) dienas jeb laiks, kad viss ātri aizmirstas: 23., 26. februāris, 2., 8., 15., 17. marts.

Spriedzes dienas, kad jāsavalda savas emocijas: 24., 29. februāris, 3., 4., 8., 17. marts

Labvēlīgās veiksmes dienas: 25. februāris 7., 12., 15. marts.

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+