Horoskopi un mistika
Ezoterika

Zodiaka zīmju reitings. No pārliecinātākajām līdz nedrošākajām1

Foto – LA.lv

Nedrošības reitings

Kādā secībā grupējas zodiaka zīmes, ja tās vērtē skalā no par sevi vairāk pārliecinātajām līdz nedrošākajām un mazāk pārliecinātajām, lasiet šeit.

Lauva

Lauva ir pārliecinātības iemiesojums. Viņš uzskata, ka nekad nekļūdās un tikai viņa izvēle ir pareiza. Ja kāds ar Lauvu runā bez cieņas, viņš dodas prom. Lauva zina, ko ir pelnījis un nav mierā ar kaut ko mazāku, kad lieta attiecas uz draudzīgām, romantiskām vai darba attiecībām.

Skorpions

Skorpions saprot, ka viņam ir zināmi trūkumi, taču tie viņam patīk tāpat kā pats sev. Skorpions mīl dzīvi, kādu izveidojis, ir apmierināts ar to, kas viņš ir. Lai gan Skorpionam ir vairāki kaitīgi ieradumi, viņš nedomā, ka tie ir tik šausmīgi, lai tos mainītu.

Mežāzis

Runa nav par to, ka Mežāzis uzskata sevi par pašu labāko. Viņam vienkārši ir vienaldzīgs citu viedoklis. Viņš zina, ka ir gudrs, talantīgs un labsirdīgs. Tāpēc – kāda nozīme, ja kāds to nezina? Mežāzis ir vienpatis, tāpēc, ja neviens cits nesaskata viņa varenumu, tas viņam netraucē dzīvot.

Strēlnieks

Strēlnieks ir pietiekami pārliecināts par sevi, lai pieņemtu kritiku un no tās mācītos tā vietā, lai vienkārši samierinātos. Ja kāds atklāti aizvaino Strēlnieku, viņš uzskata, ka tas vairāk raksturo pāri darītāju nekā viņu. Strēlnieks neļauj nelabvēļiem ietekmēt savu dzīvi. Viņš atceras par tiem, kad kopā ar draugiem smejas par neveiklām situācijām, kādās nonākuši viņa skauģi.

Zivis

Zivis lieliski jūtas starp cilvēkiem. Šīs zīmes pārstāvji var nostāties pūļa priekšā, lai uzsauktu kāzu tostu vai uzaicinātu pie sevis jaunus draugus. Taču Zivis piedzīvo neaizsargātības brīžus, kad paliek vienas. Vienatnē Zivis jūtas neērti.

Auns

Auns izturas tā, it kā nekas nevarētu viņam kaitēt. Taču patiesība ir tāda, ka Auns ir ļoti jūtīgs. Viņš vienkārši neļauj nevienam ieraudzīt savu vājumu. Kad Auns ir nobēdājies, viņš to slēpj aiz joku un sarkasma maskas. Auns nevēlas, lai viņu uzskatītu par vāju, tāpēc rīkojas tā, it kā viņam būt vienaldzīgs viss un visi, taču tas tā nav.

Vērsis

Viss, ko vēlas Vērsis, ir pierādīt, ka viņš ir vieds, jo tas viņam ir vissvarīgākais pasaulē. Viņš cenšas izlikties gudrāks nekā patiesībā, izmantojot pārgudras frāzes un radot iespaidu, ka daudz zina par dažādām tēmām. Vērsis vienkārši vēlas parādīt pasaulei, ka ir ceļā uz panākumiem.

Svari

Svariem ir nepieciešama citu cilvēku atzinība, lai justos komfortabli. Svari grib saņemt komplimentus un gaida, kad draugi pateiks, cik viņi ir brīnišķīgi. Svari reģistrējas iepazīšanās vietnēs pat tad, ja nevēlas iet uz randiņiem – vienkārši lai redzētu, vai par viņiem kāds interesējas. Svari grib zināt, kas piesaista cilvēku uzmanību.

Dvīņi

Dvīņi visu dara tā, lai piemērotos apkārtējiem cilvēkiem, jo vēlas radīt iespaidu uz saviem draugiem, priekšniekiem un mīļotajiem. Viņi vēlas patikt visiem. Tāpēc – ja Dvīņi melo par to, ka kāds no kolēģiem viņiem patīk vai ka viņi ienīst ananāsus, tas notiek ne tāpēc, ka viņi ir meļi. Vienkārši Dvīņi ir pārāk nepārliecināti, lai parādītu savu īsto “es”.

Vēzis

Vēzis ir pārāk jūtīgs un aizdomu mākts. Viņš pārdzīvo pat par sīkumiem. Piemēram, kad draugs pēdējā brīdī atceļ plānus vai kad cilvēks, ar kuru viņš tiekas, paceļ uz Vēzi balsi. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji visu ņem pārāk tuvu pie sirds.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs pieliek daudz pūļu, lai radītu iespaidu, ka viņa dzīve ir viegla. Viņš publicē sociālajos tīklos ideālus fotoattēlus ar optimistiskiem aprakstiem. Viņš izmanto internetu, lai parādītu savu glamūrīgo dzīvi, kas patiesībā ne tuvu nav tik brīnišķīga. Ūdensvīrs ir neapmierināts ar to, kas viņam jau ir, tāpēc cenšas visiem nodemonstrēt, ka viņa dzīve ir labāka nekā īstenībā. Tas ir labākais veids, kā viņš var vairot pārliecinātību par sevi.

Jaunava

Jaunava baidās izskatīties muļķīgi, pasakot kaut ko nevietā. Tāpēc šīs zodiaka zīmes pārstāvji ienīst publiskas uzstāšanās, pirmos randiņus un jebkādu cilvēcisku mijiedarbību. Jaunava viegli apmulst, jo ir pārliecīgi skrupuloza daudzos jautājumos. Pat ja diena ir aizritējusi veiksmīgi, Jaunava atkal un atkal atgriežas pie tās notikumiem, kamēr neatrod kaut ko, ko ir izdarījusi nepareizi. Pēc Jaunavas domām, viņa vienmēr kaut ko izdara ne tā, kā vajadzīgs.

Avots: “brainum.ru”

LA.lv