Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
29. jūlijs, 2014
Drukāt

Zog pieturvietu soliņus, ceļa zīmes un stabus; pusgadā 42 886 eiro zaudējumi

Foto-LETAFoto-LETA

Pirmajā pusgadā zagļi nodarījuši zaudējumus valsts autoceļu aprīkojumam par 42 886 eiro, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

2014.gada pirmajā pusgadā ir bojātas vai nozagtas 85 ceļa zīmes, 71 ceļa zīmju stabs un 23 signālstabiņi, bojāti 295 metri aizsargbarjeru, salauzti vai nozagti divi autobusu pieturvietu soliņi, bojāti četri autobusu pieturvietu paviljoni, bojāta viena videokamera un viens luksofors.

LVC valdes priekšsēdētājs Jānis Lange skaidro, ka autoceļu aprīkojuma zādzības nodara ne tikai materiālos zaudējumus, bet tās apdraud arī autovadītāju drošību. Nozagtās ceļa zīmes dēļ, kamēr nav uzlikta jauna, autovadītājiem nav pieejama tā ceļu satiksmes drošības informācija, par kuru vēstīja zīme, norāda Lange. Tas pats attiecoties uz drošības barjerām, kuras tiek izvietotas posmos, kur nepieciešams gādāt par autobraucēju drošību.

Kā skaidro uzņēmumā, aprīkojums tiek bojāts arī satiksmes negadījumos. No vainīgajiem un apdrošināšanas sabiedrībām šā gada pirmajā pusgadā saņemtas kompensācijas 9 726 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+