×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
24. marts, 2015
Drukāt

Žurnālists Jākobsons, iespējams, saņēmis draudus no Rēzeknes mēra (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Žurnālists Leonīds Jākobsons.

“Kompromat.lv” žurnālists Leonīds Jākobsons vērsies pie ģenerālprokurora saistībā ar Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča (SC) viņam, iespējams, izteiktajiem draudiem.

Kā norādīts Jākobsona iesniegumā, viņš vakar, 23.martā, vērsās pie Rēzeknes mēra, nosūtot viņam īsziņu ar lūgumu sniegt interviju. Vēlāk vakarā Bartaševičs viņam divreiz zvanīja pa telefonu, taču Jākobsons bija aizņemts un nevarēja atbildēt.

Pēc tam no Bartaševiča žurnālistam pienāca īsziņa ar tekstu krievu valodā, kurā norādīts – “ja tu vēl vienu reizi atbrauksi uz Rēzekni, iesi Udalova pēdās!!! tev ir pi****”.

Jākobsons iesniegumā ģenerālprokuroram norādījis, ka, pēc viņa domām, tie ir reāli draudi un vārds “pi***” uzskatāms par slepkavības draudiem.

Prokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka norādīja, ka iesniegums saņemts šodien un tas tiks izvērtēts likumā noteiktajā kārtībā.

Bartaševičs aģentūrai LETA apgalvoja, ka Jākobsona tālruņa numuru nav zinājis un ieraudzījis to tikai tad, kad saņēmis īsziņu. Savukārt, kas attiecas uz žurnālista izteikumiem par viņam it kā nosūtīto īsziņu, kurā Rēzeknes mērs viņam esot izteicis draudus, tie esot vistīrākie meli.

Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, Aleksandrs Udalovs ir viens no SIA “Asko AS” līdzīpašniekiem, kuru policija pirms kāda laika aizturēja saistībā ar skandalozo Rēzeknes uzņēmēja Andra Lucatnieka slepkavību. Līdz ar to “iešana Udalova pēdās” varētu būt ne tik daudz slepkavības draudi, cik draudi ar cietumu.

Rēzeknes pilsētas pašvaldība vakar izplatīja paziņojumu par to, ka Bartaševičs ir vērsies policijā ar lūgumu sākt kriminālprocesu par neslavas celšanu.

Rēzeknes mērs uzskata, ka 2015.gada pirmajos trijos mēnešos publikācijās laikrakstā “Ludzas Zeme”, portālā “www.kompromat.lv” un bezmaksas avīzē “Kompromat.lv” par viņu un viņa ģimenes locekļiem tikušas izplatītas nepatiesas, godu un cieņu aizskarošas ziņas un celta neslava.

Jau ziņots, ka janvāra beigās policijā sākta resoriskā pārbaude saistībā ar Jākobsonam izteiktiem draudiem nodarīt miesas bojājumus vai izdarīt slepkavību, liecina aģentūras LETA rīcībā esošais lēmums. Jākobsons aģentūrai LETA pastāstīja, ka janvārī saņēmis telefona zvanu, kurā viņam izteikti draudi dzīvībai, tāpēc žurnālists nolēmis vērsties policijā. Vēlāk no Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes Jākobsons saņēmis ziņu, ka saistībā ar viņam izteiktajiem draudiem 21.janvārī ir sākta resoriskā pārbaude.

Pēc žurnālista domām, vīrieti, kurš anonīmi zvanīja un izteica draudus, policija jau sen varēja notvert. “Tas, ko viņš teica, bija reāli draudi,” sacīja Jākobsons.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Izklausas jau ka tas jekabsons stipri censhas celt pats sev reitingus,bet savus degunus tadi purni vienmer ir bazushi,kur vajag un kur nevajag

  2. briesmīgākais, Atbildēt

    ka cilvēks DRAUD otram ar iznīcību un noliedz savas darbības,AIZSEDZOTIES AR TO, KA TICIS APMELOTS!!! KĀPĒC žurnālistam būtu jāapmelo mērs Bartaševičs un pēc tam STEIDZĪGI jāvēršas ar iesniegumu ģenerālprokuratūrā??? KUR LOĢIKA??? Žurnālista darbošanās tajā rubrikā nav KAPITĀLS MIERS, taču lai draudētu…, tur jābūt “AKNĀM” un LAI NOLIEGTU SAVUS DRAUDUS, NELIETIM!!! Otrs jautājums:kāpēc mēra ģimenes locekļi pieļauj iespēju interesei par viņiem tā vietā, lai UZMANĪTOS un nesagādātu Bartaševičam liekas raizes ar neslavu??? Abi dara savu darbu un ne vairāk!!! Vai MELIM vispār ir skaidrs GODA un CIEŅAS jautājums??? KĀ “STRĀDĀ” policija, mums jau SEN SKAIDRS, tāpēc jau vēl NAV “ATRADUŠI” 21. janvāra “darboni”… ĀRPRĀTS!!!

  3. atkal SC izgaismojas. Tas ir labi! Naakoshreiz zinaasim par ko nebalsot!

Draugiem Facebook Twitter Google+