Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. augusts, 2016
Drukāt

Zvidriņu no Veselības ministrijas pārceļ uz Zemes dienestu (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Par jauno Valsts zemes dienesta ģenerāldirektori valdība otrdien apstiprināja Solvitu Zvidriņu, kura līdz šim pildīja Veselības ministrijas valsts sekretāres amata pienākumus.
 
Zvidriņa no 1998.gada vadījusi Finanšu ministrijas Budžeta departamentu un 2003.gadā iecelta amatā Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieka budžeta jautājumos.

No 2006.gada Zvidriņa bija Kultūras ministrijas valsts sekretāre, no 2012.gada – Valsts reģionālās attīstības aģentūras direktore un no 2014.gada decembra – Veselības ministrijas valsts sekretāre. Pildot Valsts reģionālās attīstības aģentūras direktores amata pienākumus, Zvidriņa līdzdarbojās Valsts zemes dienesta ģeotelpisko datu ģeotelpiskās informācijas sistēmas izveides realizācijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Sens tautas teiciens, kas attiecināms gan uz Zvidriņu, gan universālo ministru Gerhardu – “spunde, kas der visiem caurumiem”.

  2. Cik interesanti- medicīnas darbinieks ir speciālists arī zemes mērīšanā, dārzniecībā, būvniecībā, arhitektūrā… tātad pārdevēja var strādāt medicīnā, šoferis vai taksometra vadītājs var strādāt par skolotāju un jebkura priekšmeta pasniedzēju universitātē vai institūtā, medmāsa var kļūt par grāmatvedi… un āzis var pie mums-Latvijā kļūt par dārznieku!!!

  3. Lika nolaisties uz zemes 🙂

  4. No ministrijas uz ministriju Atbildēt

    Krupnaja speciaļistka širokogo profiļa

  5. Pēc konkursa uzvarētu Piebalgas Ķencis,jo vismaz “Mērnieku laikus”labi pārzin.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+