Politiķis un advokāts Aldis Gobzems

Aldis Gobzems publisko kopbildi ar sievu Kristu un komentē attiecību izjukšanu: “Bērni grib, ka viņiem ir labi vecāki, nevis, ka tētis kretīns vai mamma dura!” 52

Šī gada aprīļa sākumā Saeimas deputāts Aldis Gobzems paziņoja, ka tiek šķirta viņa un sievas Kristas laulība. Toreiz viņš rakstīja, ka šis lēmums ir abpusējs. Tāpat viņš minēja, ka abi joprojām būs mīloši vecāki saviem bērniem un arī paši centīsies saglabāt draudzīgas attiecības.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
Kokteilis
VIDEO. Latvieši pauž viedokļus par NBA čempiona Kristapa Porziņģa rīcību pēc iegūtā titula
Mājas
Sieru nevar uzglabāt ledusskapī šādā veidā – vērtīgs padoms mājsaimniecēm 6
Lasīt citas ziņas

Pirms kāda laika medijus “sašūpoja” kāda cita pāra attiecību izjukšana – grupas “Singapūras satīns” dalībnieka Kristapa Strūsberga un viņa sievas šķiršanās. Jaunā sieviete vietnē “Twitter” paziņoja, ka aiziet no vardarbīgām attiecībām un publiskoja bankas kontu, jo viņai trūkst līdzekļu, par ko uzturēt bērnus. Vēlāk gan Kristaps noliedza, ka šajās attiecībās būtu bijis vardarbīgs. Tomēr to, kas ir noticis patiesībā, vēl aizvien, šķiet, nav skaidrs.

Vienaldzīgu šis gadījums nav atstājis arī Aldi Gobzemu, kurš soctīklā “Facebook” ir publiskojis neraksturīgi sev – fotogrāfiju, kurā viņš redzams kopā ar savu bijušo sievu Kristu un uzrakstījis savas pārdomas par attiecībām un šķiršanos.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Uz šo ierakstu mani pamudināja Singapūras satīns solista un viņa ģimenes šķiršanās publiskā drāma un sabiedrības mešanās šiem jaunajiem cilvēkiem virsū. Es zinu, ka tas nav viegli. Es esmu bijis advokāts un redzējis dzīvē supernaidu starp cilvēkiem, kuri bijuši kopā. Un zinu, ka tas nekur neved. Par to es vēlos uzrakstīt šo ierakstu.

Ir pagājis zināms laiks, kopš pats esmu šķīries. Šo bildi manu bērnu māte Krista bildēja šodien tajā slavenajā Baltezera “villā ar baseinu”. Mums ir labas attiecības, kā redzat. Nē, mani bērni un viņu mamma nedzīvo mikrorajonā, kā rakstīja prese. Viņi dzīvo tajā “villā”. Pareizāk gan būtu teikt – parastā vidusmēra ģimenes mājā ar trūkumiem. Bet ne par to. Kā rakstīju, es esmu redzējis supernaidu, krimināllietas, krūzīšu dalīšanu, pilnu presi ar savstarpējiem apvainojumiem un pārējo.

Mīļie cilvēki, nedariet to! Lai kas nenotiktu, neļaujiet citiem Jūs personisko lietu apriet vai tajā iejaukties. Ir taču bijis iemesls, kāpēc esat bijuši kopā. Jums taču kaut kas ir paticis vienam uz otru. Atcerieties to! Nedodiet iespēju citiem dalīt Jūsu bērnus vai mantu. Nesūdzieties un neapvainojiet savu bērnu tēti vai mammu. Sakiet labu!

Jūsu bērni grib, ka viņiem ir labi vecāki, nevis, ka tētis kretīns vai mamma dura. Visi bērni grib, ka viņiem ir labākie vecāki.

Tie citi, kam Jūs publiski uzticat savu sāpi, nekad neizdarīs neko labāk par Jums pašiem Jūsu attiecībās. Neturiet ļaunu viens uz otru, tas nekur neved. Un nav tā vērts. Es kā advokāts to esmu redzējis. Nav tā vērts! Pārkāpiet pāri. Piedodiet. Pasakieties par kopā pavadīto laiku un palīdziet viens otram sākt jaunu dzīvi.

Vīrietim ir jāaiziet ar vienu pasi, jāatdod viss saviem bērniem un jāsāk no gala. Tas ir normāli. Sievietei vajag drošības sajūtu. Dodiet to. Dodiet to, nebaidieties.

Sievietei vīrietim nav jādrāž smadzenes. Tas atmaksāsies, kad bērni pieaugs. Dzīvē gadās visādi, bet naids nav risinājums. Nekad nav bijis un nekad neko nav risinājis. Nenīstiet. Šķirties arī vajag ar mīlestību. Mīliet cilvēkus, kas ir Jūsu dzīvē. Un nekad neiesaistiet citus, īpaši publiku, jaunie cilvēki. Tas neko nedos. Piezvaniet viens otram un aprunājieties! Bez kliegšanas un pārmetumiem. Un viss izdosies. Dzīvē var sanākt visādi, bet saglabājiet cilvēcīgo! Un Jums nebūs jādala ne bērni, ne manta, ne jātērējas advokātiem vai jāzvana policijai un bāriņtiesai. Neviens naids nav tā vērts. Un, ja nezināt, kā – palūdziet, lai Viņš Jūs vada. Tad arī pēc šķiršanās varēs uztaisīt foto. Bet ne par foto ir šis stāsts, Jūs sapratāt,” – raksta Aldis Gobzems.

Atgādinām, ka Aldis Gobzems ar sievu Kristu laulības gredzenus mija 2015.gadā. Nākošajā, 2016.gadā, pasaulē nāca abu pirmais bērniņš – Adriana, bet 2019.gadā piedzima dēls, kuram tika dots vārds Aksels. Šī gada aprīlī pāris paziņoja par lēmumu šķirties.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.