“Mikrotīkla” līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs Džons Martins Tallijs aicina arī citus mecenātus atbalstīt mūsdienīgas, augstākā līmeņa bērnu slimnīcas izveidi.
“Mikrotīkla” līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs Džons Martins Tallijs aicina arī citus mecenātus atbalstīt mūsdienīgas, augstākā līmeņa bērnu slimnīcas izveidi.
Foto: Ieva Leiniša/LETA

250 miljoni eiro! Izkalkulēts, kuri trīs šobrīd ir Latvijas turīgākie ļaudis, bet kurš labi zināms “oligarhs” no simtnieka izkritis 0

Jau krietnu laiku Latvijā ik gadu tiek veidots un publicēts miljonāru tops. Šogad tā līderos pārliecinoši izvirzījušies divi vietējie uzņēmēji, ziņo žurnāls “Jauns un Privāts”.

Kokteilis
Lielais horoskops februārim visām zodiaka zīmēm: kāds iemīlēsies, bet kādu citu gaida papildu ienākumi
Kokteilis
“Pat guļot vakar komā pamanīju” – TV3 sižets un Tālberga izpriecas sniegā samulsina vērīgākos skatītājus
Dzīvokļi pārvērtušies par ledus kambariem – bez siltuma palikušie ukraiņi parāda drūmo realitāti
Lasīt citas ziņas

Jau trešo gadu šajā topā ir nemainīgs līderis – SIA “Mikrotīkls” dibinātāja Arnis Riekstiņš, kuram uz pēdēm min viņa kompanjons, uzņēmuma līdzīpašnieks Džonas Martins Tallijs. Katram no šiem kungiem pieder pa nepilniem 250 miljoniem, tomēr Riekstiņam ir par 360 tūkstošiem vairāk, tāpēc par Latvijas šobrīd turīgāko cilvēku tiek uzskatīts tieši viņš.

Kurš ir trešais? Rietumu bankas īpašnieks un padomes priekšsēdētājs Leonīds Esterkens. Arī šim kungam finansiālu problēmu, visticamāk, nav – viņa īpašumā ir 150,64 miljoni.

CITI ŠOBRĪD LASA

Taču ir arī kāds pārsteigums citā virzienā. Gŗutāk pēdējā laikā klājies savulaik par oligarhu dēvētajam Andrim Šķēlem – viņš nav iekļauts par miljonāru pirmajā simtniekā. Tiesa gan, viņa kundze Kristiāna Lībana-Šķēle ieņem 40. pozīciju bagātnieku topā. Viņas uzkrājumi mērāmi 24,71 miljonu eiro apmērā. Izskatās, ka Andris Šķēle no ģimenes ir vienīgais, kurš izkritis no topa, jo arī viņa meita topā iekļaujas. Anete Šķēle-Pētersone ar 26,30 miljoniem iegūst 35. pozīciju, bet otras meitas – Madaras Šķēles-Dupates – bagātība mērojama 29,18 eiro apmērā, ar ko viņa ierindojas 66. vietā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.