Horoskopi un mistika
Horoskopi

4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas godīgi un tieši pauž savu viedokli – ne visiem tas patīk!3

Foto: Pexels

Būt godīgam ir ļoti laba rakstura īpašība. Ja tu gribi zināt taisnību, kā tev piestāv jaunā frizūra vai jaunā kleita, pajautā par to kādam no šo 4 horoskopu pārstāvjiem! Taču neapvainojies, ja atbilde tev nepatiks! Problēma ir tāda, ka lielākā daļa, kad jautā “Ko tu par to domā?” patiesībā nav gatavi saņemt arī negatīvu atbildi! Taču šo 4 horoskopa zīmju pārstāvji citādāk nemaz neprot.

Auns

Auns ir slavens ar to, ka noteikti visiem pateiks visu kā ir, pat, ja neviens viņam to nav prasījis. Viņš noteikti atskaņos tādas frāzes kā “Ak, Dievs, tev tiešām skapī vairs nebija nekā cita, kā tikai šis briesmīgais puķainais krekls?” vai “šīs brilles tevi padara vecu”. Auna valoda vienlaicīgi ir arī viņa ienaidnieks. Viņš absolūti neprot noklusēt nekādās situācijās un uzskata, ka noteikti visiem ir jāzina tas, ko viņš domā. Būdama ugunīga zīme, šie cilvēki citādi nemaz neprot, taču tas ne vienmēr ir pieņemams apkārtējiem.

Vērsis

Ja no konflikta var izvairīties, Vērsis to arī pacentīsies izdarīt. Taču dažās atsevišķās situācijās viņš tomēr pateiks, ko domā. Melot viņš negrib, jo tas viņam rada diskomfortu. Vienīgais iemesls, kāpēc Vērsis varētu kaut ko noklusēt ir tāds, ka viņš nevēlas sabojāt iemeslu pats par sevi. Tomēr taisnība ir viņa jājamzirdziņš un viņš uzskata, ka nav nekā pareizāka un labāka, kā to paust.

Vēzis

Saistītie raksti

Jo tuvāks cilvēks Vēzim kļūs, jo ātrāk viņš iepazīst viņa tiešumu. Vēzis ir ļoti mīlošs cilvēks, kas ļoti rūpējas gan par saviem tuviniekiem, gan draugiem, taču tajā pat laikā tajos brīžos, kad viņš pauž taisnību, viņš ne vienmēr ņem vērā šī cilvēka jūtas. Pret svešiniekiem Vēži parasti ir noslēgti, taču, ja viņi nokļūst situācijā, kurā var paust savu viedokli, viņi noteikti nedarīs to tāpēc, lai kādam iepatiktos, kādu aizvainotu vai nodarītu pāri – viņi vienkārši teiks taisnību.

Lauva

Lauva nekad un ne no kā nebaidās, tajā skaitā – acīs kādam pateikt, ko par viņu domā. No brīža, kad tu esi iepazinies ar Lauvu zini, ka šie cilvēki tev teiks tikai to, ko patiesībā domā. Ja neesi tam gatavs, varbūt jūsu iepazīšanās nav bijusi veiksmīga. Tiesa, Lauva spēlē godīgi – visbiežāk šis atklātības sindroms notiek pēc principa “jautājums – atbilde” – ja tu pajautāsi kaut ko Lauvai, arī to, kas viņiem ir neērti, viņi arī tev atbildēs godīgi, jo melot viņi neprot. No tāda viedokļa, Lauvas ir brīnišķīgi draugi, kas nekad neizliksies vai tēlos tikai tāpēc, lai tev izpatiktu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien tev gribēsies noslēpties no visa un visiem! Horoskopi 17.februārim
2 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Labvēlīgs laiks sākt ko jaunu un nozīmīgu! Horoskopi no 17. līdz 23. februārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neupurē savas intereses citu cilvēku dēļ! Horoskopi 16.februārim
3 dienas

Lasītākie raksti

ML
Māra Libeka
Veselam
Mamogrāfijas veicējiem – stingrākas prasības
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Misānes pārstāvji paziņo, ka viņas izdošana ir īslaicīgi apturēta
1 stunda
LA
LA.LV
Dabā
Latvijā sācies meteoroloģiskais pavasaris. Bet vēl ir gaidāms sniegs un sals
5 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Kristīne Misāne palikusi viena pati likuma burta priekšā
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Dzimstība janvārī lielāka nekā pirms gada
1 stunda