Foto: Pexels

6 lietas, ko gudras sievietes dara jau pirms attiecību uzsākšanas 0

Uzsākot jaunas attiecības, tev, iespējams, galvā rosās vairāki jautājumi: vai tiešām šis vīrietis ir īstais, vai jūs esat saderīgi, ko darīt, ja viņš vēlas tikai vienas nakts attiecības, kā rīkoties, ja nepatikšu viņa vecākiem?

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

Uzdodot šādus jautājumus sev, nereti pārņem sajūta, ka labāk nopietnas attiecības nemaz neuzsākt. Taču, ieelpo: ja pirmajos randiņos vīrietis ir radījis labu iespaidu par sevi, turklāt tev jau ir radusies sajūta, ka starp jums kaut kas varētu izveidoties, ir īstais laiks izdarīt dažas lietas pirms šīs attiecības kļūst nopietnas. Atceries, ka gudras sievietes nekad neiemainīs sevi pret dažiem pasakaini romantiskiem mirkļiem. Tajā skaitā viņas pat nopietnās attiecībās paliks uzticīgas saviem mērķiem un vērtībām.

1. Tava iepriekšējā pieredze nedrīkst ietekmēt nākotni

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: Pexels

Neatkarīgi no tā, kas notika tavās iepriekšējās attiecībās, tas nedrīkst ietekmēt nedz tevi, nedz tavas nākotnes attiecības. Ja tavs bijušais partneris pret tevi izturējās necienīgi, krāpa tevi un lika tev ciest, tas nenozīmē, ka tā darīs visi vīrieši, kas ienāks tavā dzīvē. Tev jāapzinās, ka vīrietis, ko satiksi nākotnē būs pilnīgi citādāks. Turklāt atceries, ka no visām attiecībām iespējams kaut ko iemācīties. Gūsti pieredzi un dodies tālāk. Ja esi nolēmusi uzsākt jaunas attiecības, iepazīstot vīrieti, atbrīvojies no visa iepriekš pieredzētā un iepazīsti  jauno partneri no nulles.

2. Vienmēr saglabā savu neatkarību

Foto: Pexels

Būšana attiecībās nedrīkst būt tavs vienīgais laimes avots. Ja vispirms iepazīsi sevi un veltīsi laiku sev, kļūsi daudz atvērtāka arī attiecībās. Saproti, kas ir tas, kas tevi patiesi aizrauj: rakstīšana, lasīšana, laika pavadīšana ar draugiem, kafijas baudīšana kafejnīcā vai jebkas cits. Iemācies laiku pavadīt arī vienatnē un veltīt brīžus saviem hobijiem. Būšana attiecībās nenozīmē savas neatkarības un interešu pazaudēšanu.

3. Izbaudi laiku vienatnē

Ilgstoši esot vienatnē tevi pārņem bailes, ka arī attiecības nākotnē neizdosies. Tu uzsāc jaunas attiecības, un tās neizdodas. Atceries, ka būšana vienatnē nenozīmē, ka esi nolādēts. Dažkārt pat vientulība ir daudz labāka par būšanu nelaimīgai neskaitāmās attiecībās pēc kārtas. Iepazīšanās ar kādu, negarantē laimīgas un ilgstošas attiecības. Iespējams, šis cilvēks pat nejūt saikni ar tevi. Izmanto šo laiku, lai iemīlētu sevi un izbaudītu laiku vienatnē. Kad pārstāsi savus nebeidzamos mēģinājumus iesaistīties attiecībās, īstais cilvēks pats tevi atradīs.

4. Pārstāj pievēst uzmanību niekiem

Foto: Pexels

Ja tu koncentrēsies uz potenciālā drauga nelielajiem trūkumiem, tu pat nepaspēsi iepazīt viņa personību, līdz būsi jau sabojāju kontaktu ar viņu. Pirms meklē nepilnības citos, apzinies savējās, pretējā gadījumā tu nekad neatradīsi sev ideālu partneri. Ikviens no mums nespēj paciest kādas konkrētas darbības apkārtējos: čāpstināšanu, pildspalvas trinkšķināšanu, balss tembru un vēl tik daudz dažādu sīkumu, kas atmodina tevī dusmas. Iemācies pieņemt šīs nepilnības vai arī pastāsti par tām savam partnerim. Tā vietā, lai koncentrētos uz sīkumiem, mēģini saskatīt viņa koptēlu un viņa pozitīvās īpašības.

Reklāma
Reklāma

5. Negaidi mīlestību no katra garāmgājēja

Ir vairāk kā skaidrs, ka tev neizveidosies īpaša saikne ar katru vīrieti, ko satiksi savā dzīvē. Lai atrastu savu īsto partneri, tev par viņu jābūt pilnīgi drošai. Tāpēc necenties sevi piespiest iesaistīties attiecībās, par kurām neesi pārliecināta. Iesaistoties attiecībās, tu esi pelnījusi īstu romantiku un mīlestību. Taču, ja agrāk vai vēlāk tu konstatē, ka partneris kļuvis skarbs, izceļ tavas nepilnības un nesniedz tev to, ko esi pelnījusi, tas nozīmē, ka kaut kas nav pareizi. Tu nekad nebūsi spējīga pārveidot vīrieti par to, kas viņš nav, jo viņš vienkārši neizprot to, ko tu no viņa sagaidi. Tikai tev pašai ir iespēja kontrolēt savu dzīvi, tajā skaitā attiecības.

6. Pirmkārt, mīli pati sevi

Foto: Pexels

Tas var skanēt klišejiski, taču tā ir vistīrākā patiesība. Ja tu nespēj mīlēt sevi, tad kā gan kāds cits to spēs? Brīžos, kad kļūsti skeptiska un nepārliecināta pati par sevi, tas rada daudz negatīvu domu un emociju, ko pamanīs arī tavs mīļotais vīrietis. Tev ir jābūt laimīgai un jāmīl sevi par to, kāda tu esi. Tikai tad tevi spēs iemīlēt arī kāds cits. Pirms uzsāc jaunas attiecības, velti laiku sev, iemīli sevi, atbrīvojies no stereotipiem un pieņem sevi tieši tādu, kāda tu esi. Galu galā, mēs visas gribam mīlēt un būt mīlētas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.