Foto: Cristina Conti/SHUTTERSTOCK

6 zodiaka zīmes, kas labāk būs vientuļi, nekā ļaus salauzt sev sirdi 17

Mūsu attiecības un laimi privātajā dzīvē ietekmē daudzi faktori, un zodiaka zīme ir viens no tiem. Dažu zīmju pārstāvjiem ir grūti tikt galā ar sirdssāpēm. Tā vietā, lai kāds drumslās salauztu viņus sirdis, viņi labprātāk izvēlas palikt vieni paši. Astrologi nosaukuši 6 zodiaka zīmes, kam tas ir ļoti raksturīgi.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Mežāži parasti ir ļoti lojāli un atbildīgi attiecībās. Sirds salaušana viņiem var būt smaga dzīves pieredze. Tāpēc viņi var dot priekšroku vientulībai, kas šīs zīmes pārstāvjiem ir mazāk sāpīga.

Zivis 

Zivīm ir nosliece uz dziļiem emocionāliem pārdzīvojumiem, un salauzta sirds var katastrofāli sagraut viņu dzīvi. Zivīm var būt ļoti grūti izkļūt no savas ciešanu dzīlēm. Reizēm tas ir patiešām neiespējami.

Vērsis 

CITI ŠOBRĪD LASA

Vērši attiecībās novērtē stabilitāti un komfortu. Ja viņiem vienreiz tiks salauzta sirds, viņi būs piesardzīgi un nekad neuzkāps vairs uz tā paša grābekļa nākotnē. Risks nav domāts Vēršiem – labāk vieni un mierīgi.

Vēzis 

Vēži ir ļoti jūtīgi un dziļi pārdzīvo vilšanos citos cilvēkos. Salauzta sirds viņiem ir īpaši smaga nasta. Dažos gadījumos tā ir tik traumatiska, ka nav ārstējama visu dzīvi. Ja Vēzis kādreiz būs “apdedzinājies”, viņš, visticamāk, vairs nekad neriskēs tikt sāpināts.

Svari 

Svari tiecas pēc harmonijas attiecībās, un attiecību izjukšana viņiem var būt pārāk smaga un traumatiska. Viņi ilgu laiku paliek vientuļi, izsverot visus “par” un “pret”, pirms ļauties jaunām attiecībām.

Skorpions 

Skorpioni pret attiecībām izturas ļoti nopietni, un salauzta sirds viņos var atstāt dziļas emocionālas brūces. Šīs brūces ar laiku, protams, sadzīs, taču rētas vienmēr atgādinās Skorpionam par negatīvo pieredzi, ko viņš kādreiz piedzīvojis. Atkārtot kaut ko tādu vēlreiz viņš nepiekritīs nekādos apstākļos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.