Foto: pixabay

6 zodiaka zīmes, kas prot piesaistīt veiksmi un biežāk par citiem kļūst bagātas 0

Šo zodiaka zīmju pārstāvji biežāk par citiem kļūst bagāti. Viņiem jau zvaigznēs ir “ierakstīts”, ka viņiem ir lemts dzīvot pārticībā. Šo zodiaka zīmju cilvēkiem ir daudz talantu un viņi spēj piesaistīt lielu veiksmi, kas pievelk naudu kā magnēts.

Reklāma
Reklāma

Lauva

Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 4
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 133
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Lasīt citas ziņas

Lauvas ir īsti naudas magnēti. Vairums šo zodiaka zīmju pārstāvju kļūst bagāti, pateicoties savai harismai. Lauvas nebaidās par savu darbu prasīt, viņuprāt, adekvātu samaksu. Šīs zīmes cilvēkiem bieži maksā daudz vairāk nekā citiem un viss tikai tāpēc, ka viņi prot to paprasīt! Lauvas vadās pēc principa – atrast veidu, kā izmantot savus talantus un darīt to tādā veidā, lai tas ir arī peļņas avots.

Jaunava

Jaunavas ir likteņa mīluļi. Pateicoties prasmei nepieļaut kļūdas, veselais saprāts šiem cilvēkiem ļauj redzēt notikumus dažus soļus uz priekšu. Ja Jaunavām ir liela vēlme, viņas var kļūt stāvus bagātas. Katram šīs zodiaka zīmes pārstāvim ir šāds potenciāls.

Skorpions

CITI ŠOBRĪD LASA

Skorpioni lieliski prot nopelnīt naudu un nekad neapstājas, nesasniedzot mērķi. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nebaidās no finansēm, daudzi no viņiem darbojas bankās un viņiem ir ikdienā saskarsmē ar lielām naudas summām. Skorpioni intuitīvi jūt, kādā veidā nauda rodas šajā pasaulē, tāpēc viņu vidū ir daudz bagātu un veiksmīgu cilvēku.

Mežāzis

Mežāži var kļūt neticami bagāti, pateicoties savām ambīcijām, kuru viņiem patiešām netrūkst. Šīs zīmes pārstāvji spēj sasniegt ļoti daudz, kad runa ir par naudu. Turklāt viņi nemīl tērēt naudu nevajadzīgām lietām. Mežāži spēj kļūt bagāti, jo ir brīnišķīgi stratēģi un darbaholiķi.

Auns

Auni bieži izkrīt lielais laimests, jo viņi nebaidās riskēt. Šis zodiaka zīmes pārstāvji ir trakulīgi, bet viņi pa īstam tic saviem sapņiem. Un tieši viņi spēj savus sapņus realizēt īstenībā, jo nebaidās no savas dabas. Vairumā gadījumi Auni ir ļoti devīgi, un dzīve viņus atalgo par viņu dāsnumu un drosmi.

Vēzis

Vēži ir burtiski magnēti, kas piesaista naudu un, kas nav mazsvarīgi, prot to krāt! Šie cilvēki bieži kļūst bagāti tikai tāpēc vien, ka nauda viņiem ir kā drošības garants. Naudu Vēzim vajag tāpēc, lai viņš varētu justies brīvi un mierīgi dzīvot šajā trakajā pasaulē. Tieši tāpēc viņi ir to laimīgo rindās, kas bieži arī kļūst bagāti.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.