Iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole”.
Iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole”.
Foto: Karīna Miezāja

“Akropole” atradusi jaunu vadītāju 0

Kļuvis zināms, ka daudzfunkcionālo iepirkšanās un izklaides centru “Akropole” turpmāk vadīs Zane Kaktiņa.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Kā informē “Arkopoles” pārstāvji, viņa ir pieredzējusi eksperte mārketinga, stratēģiju izstrādes un biznesa analītikas jomās.

Zanes Kaktiņas uzdevums būs turpināt veicināt “Akropoles” atpazīstamību gan vietējā, gan Baltijas tirgū un nostiprināt iepirkšanās un izklaides centra pozīcijas kā vienam no vadošajiem Baltijas iepirkšanās centriem.

CITI ŠOBRĪD LASA
Zane Kaktiņa
Publicitātes foto

“Esmu pagodināta pievienoties “Akropole” profesionāļu komandai, tas ir lielākais izaicinājums manā karjerā, tāpēc motivācija paveikt labāko ir divkārša.”

“Ideju attiecībā uz iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” attīstību ir daudz, tomēr jau šobrīd varu teikt, ka mans darbs lielākoties būs koncentrēts uz klientiem, to vajadzību un vēlmju apmierināšanu, kā arī veiksmīgu sadarbību ar partneriem un nomniekiem.”

“Uzskatu, ka iepirkšanās centra “Akropole” lielākais trumpis ir daudzveidīgais un atšķirīgais veikalu zīmolu klāsts, plašais un unikālais izklaides iespēju piedāvājums, kā arī modernā biroju ēka, kas ir lielākais Biznesa centrs Latvijā, kas savienots ar iepirkšanās centru,” atzīst Z. Kaktiņa.

Zanes Kaktiņas profesionālās darba gaitas jau 18 gadus saistītas ar tirdzniecību. Viņa ir ieņēmusi nozīmīgus amatus mazumtirdzniecības uzņēmumā “Maxima” Latvijā, Igaunijā un Bulgārijā, kur darbojusies mārketinga, stratēģiju izstrādes un biznesa analītikas jomās.

Viņai ir Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu maģistra grāds ekonomikā.

“Daudzu gadu starptautiskā pieredze tirdzniecības sektorā un ilgstošā darbošanās mārketinga jomā, kā arī dažādu projektu īstenošanā lieti noderēs vadot modernāko iepirkšanās centru Rīgā. Aicinājums uzņemties iepirkšanās un izklaides centra vadību ir lieliska iespēja sevi pierādīt jaunā un aizraujošā amatā,” norāda Z.Kaktiņa.

Lielākie Latvijas tirdzniecības centri
Tabula

Visu Lielāko tirdzniecības centru vadītājas ir sievietes

Z.Kaktiņa stājās pie “Akropoles” vadības stūres līdzšinējā vadītāja Kaspara Beitiņa vietā, kurš šo amatu pameta 14.jūnijā. Uz laiku, kamēr tika izraudzīts jauns tirdzniecības centra vadītājs, “Akropoli” uzraudzīja “Akropolis Group” valdes priekšsēdētājs Vitauts Labecks.

Reklāma
Reklāma

Līdz ar Z.Kaktiņas stāšanos amatā visus Latvijas lielākos iepirkšanās centrus šobrīd vadīs sievietes.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvā pieejamā informācija, lielāko tirdzniecības centru “Alfa” vada Liene Apine. Nākamais pēc platības lielākais tirdzniecības centrs ir “Akropole”, kuru no oktobra vada Z.Kaktiņa.

Tirdzniecības centru “Rīga Plaza” vada Urzula Spickus, “Domina Shopping” direktore ir Dina Bunce, bet tirdzniecības centru “Spice” vada Kadrija Pudova.

Arī vairākiem citiem tirdzniecības centriem vadītājas ir sievietes, piemēram, “Galleria Riga” vadītāja ir Zane Šulca, “Galerija Centrs” vada Zita Siliņa, universālveikalu “Stockmann” vada Dace Goldmane u.c.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.