Publicitātes foto

Andris Kivičs kļuvis par ceturtā bērna tēvu un turpat pie Dzemdību nama iesaistījies strīdā: izsaukta policija 7

Pirms dažām dienām Andris un Liene Kiviči kļuva par sava pirmā kopīgā bērniņa vecākiem. Šo ziņu Andris pats ievietoja sociālajās vietnēs un ierakstu viņš komentēja šādi: “Mīļie draugi! Beidzot sagaidījām mūsu ar @lienekivica mīlestībā dzimušo meitiņu. Vārdiņš – Mia Kiviča. Pieņemam dāvanas un apsveikumus!”.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Lasīt citas ziņas

Atgādināsim, ka Andrim Liene ir ceturtā sieva un viņš ir dēla Kristofera Paula tēvs (dzimis 2005.gadā, attiecībās ar stilisti Danu Dombrovsku), bet laulības laikā ar trešo sievu Madaru Niperi Andris kļuva par meitu Kimas un Keitijas tēvu. Tādējādi mazulīte Mia ir Andra ceturtais bērns.

Savukārt Lienei pirms Andra bijusi viena laulība, kurā dzimušas trīs meitas, tātad, mazā Mia ir viņas ceturtā meita.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr, kā izrādās, Andri nelaimes un dažādi negadījumi piemeklē vēl aizvien. Sociālajās vietnēs vairāki cilvēki raksta, ka Andris turpat pie Rīgas Dzemdību nama atkal pamanījies iekulties konfliktā. Kā sociālajās vietnēs liecina pieejamā informācija, kāda sieviete ar telefonu iemūžinājusi fotogrāfijā Andri un Lieni pie Dzemdību nama, kas jaunajam tēvam nav paticis un viņš devies ar šo sievieti aprunāties. Tomēr strīda laikā viņš izsitis viņai no rokām mobilo telefonu un aizmetis to. Visbeidzot, strīds aizgājis tik tālu, ka Liene esot izsaukusi arī policiju.

Valsts policijas pārstāve apstiprina, ka šāds izsaukums patiešām ir bijis, bet iesniegumus neviena no iesaistītajām pusēm neesot rakstījusi, jo strīdu izdevies atrisināt turpat uz vietas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.