Kokteilis
Apbrīno

Andris Kivičs kļuvis par ceturtā bērna tēvu un turpat pie Dzemdību nama iesaistījies strīdā: izsaukta policija7

Publicitātes foto

Pirms dažām dienām Andris un Liene Kiviči kļuva par sava pirmā kopīgā bērniņa vecākiem. Šo ziņu Andris pats ievietoja sociālajās vietnēs un ierakstu viņš komentēja šādi: “Mīļie draugi! Beidzot sagaidījām mūsu ar @lienekivica mīlestībā dzimušo meitiņu. Vārdiņš – Mia Kiviča. Pieņemam dāvanas un apsveikumus!”.

Atgādināsim, ka Andrim Liene ir ceturtā sieva un viņš ir dēla Kristofera Paula tēvs (dzimis 2005.gadā, attiecībās ar stilisti Danu Dombrovsku), bet laulības laikā ar trešo sievu Madaru Niperi Andris kļuva par meitu Kimas un Keitijas tēvu. Tādējādi mazulīte Mia ir Andra ceturtais bērns.

Savukārt Lienei pirms Andra bijusi viena laulība, kurā dzimušas trīs meitas, tātad, mazā Mia ir viņas ceturtā meita.

Saistītie raksti

Tomēr, kā izrādās, Andri nelaimes un dažādi negadījumi piemeklē vēl aizvien. Sociālajās vietnēs vairāki cilvēki raksta, ka Andris turpat pie Rīgas Dzemdību nama atkal pamanījies iekulties konfliktā. Kā sociālajās vietnēs liecina pieejamā informācija, kāda sieviete ar telefonu iemūžinājusi fotogrāfijā Andri un Lieni pie Dzemdību nama, kas jaunajam tēvam nav paticis un viņš devies ar šo sievieti aprunāties. Tomēr strīda laikā viņš izsitis viņai no rokām mobilo telefonu un aizmetis to. Visbeidzot, strīds aizgājis tik tālu, ka Liene esot izsaukusi arī policiju.

Valsts policijas pārstāve apstiprina, ka šāds izsaukums patiešām ir bijis, bet iesniegumus neviena no iesaistītajām pusēm neesot rakstījusi, jo strīdu izdevies atrisināt turpat uz vietas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli?
Intervija 2 stundas
IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
7 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlaju
Intervija 6 stundas
AO
Andris Ozoliņš
Ekonomika
Energoefektivitātes milzis Piņķos: kā Saules ielas 2 iedzīvotāji panāca, ka par siltumenerģiju būs jāmaksā trīs reizes mazāk
1 stunda
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Viens gan ir jāsaprot – vīrusi neatnāk, lai mūs tikai pabaidītu, tie atnāk uz palikšanu
5 stundas