Foto: Fotolia

Apkopo jaunāko Latvijas bagātāko cilvēku un pelnītāju topu 3

Šonedēļ tiks prezentēti jaunie Latvijas bagātāko cilvēku un pelnītāju saraksti, pirmoreiz – arī simt lielāko patieso labuma guvēju saraksts, informē mārketinga vadītāja Ilona Viļumsone.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Šis ir jau divdesmit trešais gads, kad tiek publicēts jauns Latvijas 100 bagātāko cilvēku saraksts, un vienlaikus pirmā reize, kad vienā izdevumā būs atrodami veseli pieci Latvijas privātajai uzņēmējdarbībai būtiski saraksti.

Reizē ar tradicionālo miljonāru sarakstu tiks publicēti arī lielāko pelnītāju, lielāko dividenžu saņēmēju, lielākos zaudējumus cietušo uzņēmēju simtnieki un pirmoreiz – patieso labuma guvēju simtnieks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tas gan ne absolūtos skaitļos, tomēr atklāj jaunus vārdus un uzvārdus, kas iepriekšējos miljonāru sarakstos nav bijuši pamanāmi, norāda topa veidotāji.

Pirms trim gadiem kopējais Latvijas bagātāko cilvēku TOP 100 vērtības apjoms bija 2,83 miljardi eiro, pirms diviem tas bija pieaudzis līdz 2,91 miljardam eiro, bet pērn saruka līdz 2,49 miljardiem eiro.

Tagad kopējais TOP 100 vērtības apjoms gada laikā ir pieaudzis līdz 2,63 miljardiem eiro, bet kopējā pirmā simtnieka peļņa ir bijusi 424,60 miljoni eiro.

“Apkopojot 2018.gada pelnošāko Latvijas uzņēmēju datus, rādītāji liek secināt, ka privātbaņķieriem un tehnoloģiju uzņēmumu īpašniekiem līdzās atrodami kokapstrādes, būvniecības, azartspēļu, tirdzniecības nozarē strādājoši uzņēmēji.

Jāteic, ka nozaru loks miljonāru sarakstā ir plaši pārstāvēts,” komentē Lursoft IT valdes locekle Daiga Kiopa.

Izdevuma Miljonārs preses konference notiks ceturtdien, 3.oktobrī.

Preses konferencē piedalīsies “Lursoft” valdes locekle Daiga Kiopa,
miljonāru saraksta veidotājs un izdevuma redaktors Lato Lapsa, “Dienas Bizness” galvenā redaktore Anita Kantāne, laikraksta Dienas Bizness valdes loceklis un līdzīpašnieks Jānis Maršāns.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.