Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Shutterstock.com

Ar galvu izdarīja sitienu pa sievietes degunu, spēra pa ribām. Ogrē apsūdz vardarbīgu vīrieti 0

Ogres rajona prokuratūra cēlusi apsūdzību kādam vīrietim par fizisku un emocionālu vardarbību pret sievieti un bērnu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Lasīt citas ziņas

Kā noskaidrojusi prokuratūra, apsūdzētais, kopīgajā dzīvesvietā, būdams alkohola ietekmē, sadzīviska konflikta laikā tīši ar galvu izdarīja sitienu pa sievietes degunu, ne mazāk kā 15 reizes iesita cietušajai pa galvu un seju, meta viņas virzienā traukus, kā arī iespēra viņai pa ribām.

Tāpat apsūdzētais vīrietis psihiski vardarbīgi apgājās ar mazgadīgo sievietes bērnu, jo bērna klātbūtnē pielietoja vardarbību pret viņa māti viņu kopīgajā dzīvesvietā, aģentūru LETA informēja prokuratūrā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tādā veidā ar savu rīcību apsūdzētais nodarīja mazgadīgajam psihiskas ciešanas. Pārdzīvotās emocionālās vardarbības rezultātā bērnam tika radīti negatīvi psiholoģiskie un emocionālie pārdzīvojumi.

Krimināllikums par vidēja smaguma miesas bojājumu nodarīšanu paredz brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem, piespiedu darbu, vai naudas sodu. Par cietsirdību pret nepilngadīgo var piemērot brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem, piespiedu darbu, vai naudas sodu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.