Publicitātes foto

Kāpēc astoņas no 10 sievietēm neizvēlas frizūru, kādu patiesībā vēlētos 0

Astoņas no desmit sievietēm neuzdrīkstas nēsāt matus tā, kā viņas vēlētos, liecina uzņēmuma “Dove” veiktā pētījuma rezultāti. Lai mainītu šo statistiku un iedrošinātu sievietes vairāk uzdrīkstēties, uzsākta iedvesmojoša kampaņa #TaviMatiTavaIzvēle (#YourHairYourChoice).

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 142
VIDEO. Krimā notriektas raķetes atlūzas nogalinājušas piecus cilvēkus, vairāk nekā 100 ievainoto
Lasīt citas ziņas

“Matu sakārtojumu mode tiek noteikta pēc vispārpieņemtām skaistuma normām, ko darīt, ko nē, kas ir pieņemami un kas nē. Pārāk bieži sievietes ļauj šiem standartiem ietekmēt savu matu sakārtojuma izvēli. Dove tic, ka sievietēm nav sevi jāierobežo apkārtējās sabiedrības spiediena dēļ. Mēs vēlamies, lai ikviena sieviete jūtas neatkarīga no skaistuma standartiem un var brīvi izvēlēties nēsāt matus tā, kā vien to vēlas,” skaidro Dove zīmola vadītāja Marita Soha.

Kampaņas kodols ir optimistiska īsfilma, kurā piedalās iedvesmojošas sievietes, kuras ir lauzušas sabiedrībā pastāvošos aizspriedumus attiecībā uz matu veidu, griezumu vai krāsu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sievietes, kuras piedalās īsfilmā, pārstāv sievietes visā pasaulē. Kameru priekšā viņas dalās dziļi izjustos stāstos, uzsverot, cik svarīgi ir veidot matus tā, kā viņas to vēlas – bieži iestājoties pret kultūru vai savu sociālo statusu. Dažas no viņām izmanto to, ko dāvājusi daba, citas izvēlas pilnīgi pretējo, tomēr visas šīs sievietes pierāda skaistumu brīvā izvēlē, uzsverot, ka “Tavi mati ir Tava izvēle”.

“Mēs vēlamies iedvesmot sievietes justies neatkārtojami un skaisti. Kad runājam par matiem, mēs iedrošinām sievietes aizmirst par pastāvošajiem aizspriedumiem un atrast sev unikālu matu sakārtojumu, kas ļauj justies brīvi un skaisti. Mēs aicinām visas sievietes izpausties un pievienoties kustībai, kā arī dalīties ar savām unikālajām fotogrāfijām, izmantojot mirkļbirku #TaviMatiTavaIzvēle (#YourHairYourChoice ),” papildina Marita Soha.

Pētījumu veica Edelman Intelligence 2015. gada decembrī ASV, Brazīlijā, Kanādā, Argentīnā, Lielbritānijā un Francijā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.