Foto: Shutterstock

Astrologa sarkanais brīdinājums! 5.maijā gaidāms gada nešpetnākais pilnmēness: ko nedrīkst darīt nekādā gadījumā? 29

Astrologs Andis Geste brīdina – šovakar, 5.maijā gaidāms gada nešpetnākais pilnmēness. Izrādās, ir lietas, kuras drīkst un pat vajag darīt, bet ir tādas, kuras realizēt nevajadzētu pavisam noteikti!

Reklāma
Reklāma

Vietnē “Facebook” astrologs raksta:

Astro sarkanais brīdinājums!

Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Lasīt citas ziņas

Šovakar (05.05.2023. plkst. 20:34) gada nešpetnākais pilnmēness Skorpiona zīmē. Šodien pievaldām savu dzēlību un esam mīļi pret sevi un citiem. Ja nāk dusmiņa virsū (var būt aplam traka), šodien to labāk aizštopēt ar kādu kūku. Mana izvēle kristu uz Cielaviņu. Kāda būtu Tava izvēle? Pašu dusmiņu varēsit izlaist, kad būs mierīgāks laiks – pēc pāris dienām.

Mīlas priekiem labs laiks, var jārēties uz nebēdu, tik’ jāraugās, ka neplānots bērniņš nepiemetas, jo stārķi tagadiņ nesnauž.

CITI ŠOBRĪD LASA

Labais ir tas, ka viss ir tieši tā, kā ir. Visu un visus var redzēt tieši un bez maskām. Patiesība šodien ir kaila. Ar šo Skorpiona pilnmēnesi / aptumsumu beidzas aptumsumu koridors (20.04.-05.05.2023), kura kuratori bija Marss un Plutons, bet tie ir skarbie zeļļi. Skarbmīte šajā aptumsumu koridorī biku bija gaisā. Tālāk būs maķenīt pūkaināk. Līdz 15.05. gan vēl Merkurs ir retrogrāds (arī tas vēl!).

Kā jums gāja aptumsuma koridorī, kas tāds zīmīgāks dzīvē vai emicionāli notika? Kūkas šodien būs? Ietagojiet labas kūku vietas, ja kādu ziniet!

Lai smuks Mēness aptumsums! Apsveicu ar aptumsuma koridora beigām!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.