Ķirši.
Ķirši.
Ekerānuzņēmums no soctīkla “X”/Normunds Namnieks

“Atbrauciet kāds novākt saldos ķiršus. Man raudiens nāk virsū…” Vīrietis no Kurzemes aicina pie sevis lasīt bagātīgo ķiršu ražu 57

“Atbrauciet kāds novākt saldos ķiršus. Man raudiens nāk virsū, ka tie šonedēļ aizies bojā no pārgatavošanās. Pats ēdu acis pārgriezis, viesus dzenu kokā, mazāk nepaliek. P.s. varat neticēt, bet strazdu nav! Kur ir – nezinu,” tādu aicinājumu braukt uz Rojas pusi Kurzemē – Pūrciemu – soctīkla vietnē “X” šo otrdien, 9.jūlijā, paudis Normunds.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Normunda aicinājums braukt lasīt ķiršus izpelnījies lielu interesi no soctīklotāju puses, kuri pauduši daudz komentāru par šo ierakstu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Gribu ķiršus, bet negribu braukt 115 km. Vai Tu tiešām nevarēji iestādīt tos par kripatu tuvāk Jūrmalai?” jautā Renate.

Uldis raksta: “Ja nākamnedēļ vēl būs, iebraukšu, jo uz tavu pusi došos.”

“KUR??? KUR jābrauc ???” jautā Andejs. Viņam Normunds precizē atrašanās vietu: “Tev sanāks pāri visai Latvijai.”

“Vāu…nu divkājainie strazdi gan jau aizbrauktu nolasīt. Kurā vietā tāds laipns senjors ar ķiršiem mīt?” jautā Politnekorekt. Viņam ieraksta autors atteica: “Pūrciems.”

“Rītvakar drīkst? Jei bogu, ja būs kāds, kas brauc līdz, lai pa ceļam neaizmiegu, braukšu lasīt,” sola Rozā idille. Normunds viņai atbild: “Drīkst, bet Tev tie izmaksās sasodīti dārgi (es domāju ceļš no Rīgas).”

Katrīna komentē: “Ja piedāvājums ir nopietns, tad es labprāt no Kolkas atbrauktu palasīt.” Normunds uzreiz atbild: “Kas tad te nenopietns?! Rīt, pēcpusdienā varam runāt.”

“Būs weekendā līdzi Pūrciem jāaizšauj…” raksta Rinalds. Savukārt Normunds precizē laiku, kad var ķiršus braukt lasīt uz Pūrciemu: “No piektdienas līdz svētdienai nebūšu šeit. Pamainīšu jūru pret Alauksta ezeru, bet braukt uz Pūrciemu var neatkarīgi no manas esības.”

Pūrciems atrodas Talsu novada Rojas pagastā. Izvietojies nost no autoceļa P131 Pilsupes krastā pie tās ietekas līcī 14 km no pagasta centra Rojas, 44 km no novada centra Talsiem un 167 km no Rīgas, rakstīts vietnē “Vikipēdija“. Kā Normundu tur atrast? Konkrēti kontakti nav publiskoti, taču Pūrciema vietējie iedzīvotāji, visticamāk, palīdzēs jums atrast ķiršu dārza īpašnieku!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.