Kokteilis
Apbrīno

Atklājies, ka karaliene Meganai Mārklai bija izteikusi piedāvājumu dzīvot “bez tituliem” jau pirms viņas kāzām ar princi Hariju0

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

93 gadus vecā Lielbritānijas karaliene Elizabete II 38 gadus vecajai Meganai Mārklai jau pirms viņas kāzām ar princi Hariju bija izteikusi piedāvājumu būt brīvai no tituliem. Par to kļuvis zināms tikai šobrīd.

Par šo pārsteidzošo lietu pastāstīja karaļnamam pietuvinātas personas. Izrādās, ka vēl pirms kāzām Elizabete II sava mazdēla izredzētajai bija piedāvājusi dzīvot brīvi no tituliem un pienākumiem karaliskajā ģimenē. Taču Megana šo piedāvājumu esot noraidījusi. Prinča Harija mīļotā esot sacījusi, ka nevēlas vairs darboties kā aktrise, lai gan pati karaliene bija uzskatījusi, ka Meganai, iespējams, ir svarīgi turpināt savu veiksmīgo aktrises karjeru.

Atgādināsim, ka Megana veiksmīgi filmējās sešu gadu garumā kulta seriālā “Ģēnijs uzvalkā”, ar kura palīdzību viņa arī ieguva atpazīstamību. Taču amerikāniete esot apgalvojusi, ka ir priecīga pamest kino, lai kļūtu par daļu no britu karaliskās ģimenes.

Megana Mārkla seriālā “Ģēnijs uzvalkā”.
Foto: CAPITAL PIRCTURES/ SCANPIX/ LETA

“Karalienes izteiktais piedāvājums Meganai ļautu turpināt viņas veiksmīgo karjeru, taču viņa sacīja, ka ar prieku no tās atteiksies, lai pildītu pienākumus jau kā karaliskās ģimenes pārstāve,” – avots sacījis izdevumam “Daily Mail”.

Saistītie raksti
Karaliene vēro Meganu Mārklu viņas un prinča Harija kāzu dienā.
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Daudzi briti uzzinot par šo jaunumu sociālajās vietnēs izteikušies, ka Mārkla uzvedas kā mazs, izlutināts bērns, kas vienu dienu grib “būt karaliskās ģimenes loceklis”, bet jau nākošajā – vairs nē, kā arī minējuši dažādus iemeslus, ka patiesībā šim atteikumam no tituliem noteikti esot arī kāds pagaidām sabiedrībai nezināms “ieguvums”. Atgādināsim, ka nesen dokumentālajā filmā “Tomass Mārkls: mans stāsts” Meganas tēvs Tomass izteica līdzīgu minējumu, ka patiesībā pārcelšanās uz Kanādu Meganai un Harijam vienkārši esot izdevīgs “darījums”.

LA.LV Aptauja

Vai tiem, kas Meganai pārmet neizlēmību un maza, izlutināta bērna uzvedību, ir taisnība?

  • Nezinu
  • Man vispār nav viedokļa

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.