Harijs un Megana piedalās Pasaules garīgās veselības dienas pasākumā Ņujorkā

Atklātas Meganas Mārklas Jaunā gada apņemšanās – viņa piemin arī savus sliktos ieradumus 14

2016. gada 1. janvārī – tikai sešus mēnešus pirms tikšanās ar princi HarijuMegana Mārkla savā blogā “The Tig”, kas vairs nav pieejams, dalījās ar atziņām, kuras veido viņa Jaungada apņemšanos sarakstu gandrīz (īstenībā katru) gadu. Taču pārmērīga darba vai pāris dzērienu dēļ par to dažkārt nācies aizmirst, ziņo “The Sun”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
Mājas
Latvijas Jumiķu apvienības vadītājs: Latvijā jau ir pirmie gadījumi, kad saules paneļi uz jumta ir aizdegušies paši no sevis
Kokteilis
Mūziķis Roberto Meloni palicis bez brokastīm, jo “Bolt” piegādātais ēdiens nepatīkami pārsteidzis: “Es to pārdzīvošu, bet diez vai esmu vienīgais” 33
Lasīt citas ziņas

“Un, ja runa ir par naglu graušanu, tas joprojām notiek pēc vētraina lidojuma vai saspringtas dienas. Tas nav sievišķīgi. Bet atkal – tā ir apņemšanās,” viņa rakstīja.

Tajā pašā ierakstā tagadējā Saseksas hercogiene stāstīja, ka viņa nav izpildījusi arī citas apņemšanās, kas saistītas ar maratona skriešanu un franču valodas apguvi. Viņa norādīja: “Šajā Jaunajā gadā vienīgais, ko es centīšos darīt, būs pieiet dzīvei rotaļīgi. Smieties un baudīt, uzturēt augstus standartus, bet vēl augstāku sevis pieņemšanas līmeni.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mana Jaungada apņemšanās ir atstāt vietu maģijai. Izstrādāt savus plānus un nepārdzīvot, ja tie tiek izjaukti. Nospraust savus mērķus, bet būt atvērtai pārmaiņām.”

Ziņa tika atjaunota pēc tam, kad avoti apgalvoja, ka viņa un princis Harijs cer, ka šis būs “izpirkšanas” gads pēc smagā 2023. gada.

Megana Mārkla un princis Harijs Amerikā apmeklē labdarības pasākumu

Pāris saņēma kritiku par savu “Netflix” dokumentālo filmu un Harija biogrāfiju “Spare”, savukārt ziedojumi Arčevelas fondam gada laikā samazinājās par gandrīz 9 miljoniem mārciņu.

Taču pāris meklē jaunu sākumu 2024. gadam, pavīdot baumām, ka Megana varētu atgriezties aktiermākslā. Un tiek uzskatīts, ka viņi varētu pārcelties mājās no Montesito, lai būtu tuvāk Holivudai.

Megana pat ir piesaistījusi Beverlihilsas talantu aģentūras uzmanību. Kāds avots piebilda: “Viņi patiesībā ir šokēti par to, cik populāra viņa ir.” Viņi apgalvo, ka viņa tiek uzrunāta par visu –  sākot no lomām filmās līdz vairāku miljonu dolāru darījumiem ar galvenajiem zīmoliem.

Ziņojumi par atgriešanos aktiermākslā parādījās pēc tam, kad hercogiene filmējās rotaļīgā “Instagram” reklāmā kafijas uzņēmumā, kurā viņai pieder akcijas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

Harijs, Megana, Ārčijs un Lilibeta - britu karaliskā ģimene
Megana Mārkla apmeklē "Variety Power of Women" Losandželosā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.