Baiba Bendika par spīti dažādām likstām lieliski sākusi jauno sezonu.

Bendika krīt, bet izcīna 28.vietu PK posma sprinta distancē 0

Latvijas vadošā biatloniste Baiba Bendika sestdien Pokļukā ieņēma 28.vietu Pasaules kausa pirmā posma sacensības 7,5 kilometru sprintā, lai gan distancē piedzīvoja kritienu.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

Uzvaru izcīnīja iepriekšējās sezonas Pasaules kausa ieguvēja Kaisa Mekereinena, somietei revanšējoties par ceturtdien 15 kilometru individuālajā distancē ciesto fiasko.

Mekereinena šāva nekļūdīgi, finišēdama pēc 20 minūtēm un 8,1 sekundes. Otro vietu izcīnīja itāliete Doroteja Vīrere, kura somietei zaudēja 14,8 sekundes, bet trešā bija francūziete Žistīna Braisā, kura atpalika 42,1 sekundi. Arī Vīrere un Braisā ugunslīnijā aizvēra visus desmit mērķus.

Tikmēr Bendika pirmajā šaušanā bija precīza, bet otrajā viņai vajadzēja veikt vienu soda apli, finišā Mekereinenai zaudējot vienu minūti un 32,6 sekundes, kas deva 28.vietu.

Trasē Bendikai bija 42. ātrākais solis 103 biatlonistu konkurencē. Sportiste gan pēc sacensībām norādīja, ka pēdējā aplī piedzīvojusi kritienu. Kā zināms, ceturtdien individuālajā distancē viņa salauza nūju, kas arī iespaidoja viņas rezultātu.

Bendikai, par spīti ķibelēm, jaunā Pasaules kausa sezona sākusies lieliski, jo ceturtdien viņa izcīnīja augsto piekto vietu 15 kilometru individuālajā distancē, šajā disciplīnā sasniedzot karjeras rekordu. Viņa šāda līmeņa sacensībās piekto vietu izcīnīja arī 2016.gada februārī, kad Kanādā sprintā bija piektā.

Pasaules kausa kopvērtējumā līdere ar 90 punktiem ir Vīrere, 84 punkti ir polietei Monikai Hojnišai, bet pa 81 punktam ir ukrainietei Jūlijai Džimai un Paulīnai Fialkovai. Tikmēr Bendika ar 53 punktiem sezonas ievadā ir augstajā 11.vietā.

Bendika iepriekšējā sezonā Pasaules kausa kopvērtējumā palika 55.vietā, savukārt Phjončhanas olimpiskajās spēlēs viņa nevienā no distancēm nespēja ielauzties labāko trīsdesmitniekā.