Dāvis Bertāns(no kreisās)  aizsardzībā.
Dāvis Bertāns(no kreisās) aizsardzībā.

Bertānam trauma, Kurucs sēž rezervē 0

NBA kluba Sanantonio “Spurs” spēlētājs Dāvis Bertāns guvis traumu, tāpēc svētdien nepiedalīsies kārtējā vienības spēlē pret līgas čempioni Goldensteitas “Warriors”, savukārt Rodions Kurucs sestdien palika rezervē, bet viņa pārstāvētā Bruklinas “Nets” zaudēja.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Bertānam ir aizdomas par smadzeņu satricinājumu, tāpēc viņam piemērots tā dēvētais “satricinājumu protokols” (“concussion protocol”). Latvietis laukumā līdz ar to varēs atgriezties tikai tad, kad vairs nebūs bažas par smadzeņu satricinājuma pazīmēm, bet pagaidām nav īsti zināms, kad tas notiks.

Šosezon Bertāns 14 spēlēs vidēji laukumā bijis 15,5 minūtes, gūstot vidēji sešus punktus mačāun izcīnot 2,1 atlēkušo bumbu, bet “Spurs” ar septiņām uzvarām 14 mačos ir Rietumu konferences 12.vietā.

Tikmēr “Nets” sestdien savās mājās ar 119:127 zaudēja Losandželosas “Clippers” komandai.

Kurucs spēlei bija pieteikts, taču laukumā netika, paliekot rezervē.

Bruklinas komanda lielu spēles daļu bija vadībā, tomēr “Clippers” pēdējā ceturtdaļā pārņēma iniciatīvu un izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas, kamēr “Nets” pēdējās piecās spēlēs četras reizes ir zaudējuši.

Kopvērtējumā “Nets” ar septiņām uzvarām 17 mačos ir Austrumu konferences devītajā vietā.

Kurucs šosezon septiņās spēlēs vidēji guvis 6,6 punktus.