Bertānam zema metienu precizitāte, “Spurs” uzvar pārbaudes spēlē 0

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezonas pārbaudes spēlē realizēja vienu no septiņiem metieniem no spēles un guva trīs punktus, bet viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” izcīnīja uzvaru.

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 7
“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu

“Spurs” viesos ar rezultātu 95:89 (21:15, 18:27, 29:25, 27:22) pārspēja Orlando “Magic”.

Bertāns šajā mačā laukumā bija 16 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā guva trīs punktus, realizējot vienu no četriem tālmetieniem un vienu no trim divpunktu metieniem. Tāpat latvieša kontā četras atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba un divas piezīmes.

Bertāns laukumā iznāca pirmās ceturtdaļas astotajā minūtē, pēc divām minūtēm iemetot tālmetienu (20:13), kas beigās izrādījās viņa vienīgais precīzais metiens šajā mačā. “Spurs”, kas maču bija iesākusi ar izrāvienu 9:0, otrajā ceturtdaļā zaudēja vadību, turklāt uz pretinieku 17 punktiem atbildēja vien ar diviem, tādējādi nonākot iedzinējos ar 28:40. Pēc ilgstošas pakaļdzīšanās “Spurs” trešajā ceturksnī izlīdzināja spēles rezultātu, turpmāk ceturtdaļā te vienai, te otrai komandai atrodoties vadībā. Ceturtajā ceturtdaļā “Spurs” ieguva neliela pārsvaru, ko nosargāja līdz spēles beigām un svinēja uzvaru ar rezultātu 95:89.

Rezultatīvākais “Spurs” rindās bija Po Gasols, kurš guva 14 punktus, bet pretiniekiem ar 20 punktiem atzīmējās Evans Furnjē.

Šajā pirmssezonā “Spurs” palikušas vairs tikai divas pārbaudes spēles pret Maiami “Heat” un Hjūstonas “Rockets”, bet regulāro sezonu Sanantonio komanda uzsāks 25.oktobrī, kad izbraukumā spēkosies ar līgas grandu Goldensteitas “Warriors”.

Bertāns vienošanos ar Sanantonio vienību panāca jūlijā. Kaut līguma detaļas klubs neatklāj, iepriekš medijos izskanēja informācija, ka Bertāns panācis vienošanos uz diviem gadiem par diviem miljoniem ASV dolāru (1,78 miljoniem eiro).

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS
NBA.
Pārbaudes spēle, “Spurs” – “Magic” 95:89 viesos, Dāvis Bertāns (16 min) 3 (no spēles 1/7)+4AB+2RP.
ULEB EIROPAS KAUSS. “Zenit” – “Bayern” 80:77, Jānis Timma (32 min) 20 (3p. 5/3, rezultatīvākais)+4Ab+3RP. “Fuenlabrada” – “Alba” 81:88 viesos, Rolands Šmits (17 min) 9+3AB. “Gran Canaria” – “Cedevita” 101:76, Anžejs Pasečņiks (8 min) 4+1AB.
VĀCIJA. “Brose Basket” – “Gottingen” 93:82, Jānis Strēlnieks nespēlēja.
RUMĀNIJA. “Targu Mureš” – “Cluj Napoca” 69:82, Ernests Kalve (22 min) 7+3AB.
ZVIEDRIJA. “Sodertalje” – “Lulea” 59:61 viesos, Dāvis Lejasmeiers (28 min) 9+3AB.
FIBA EIROPAS KAUSS. “Keltern” – “Handicap Brno” 73:55 viesos, Anita Teilāne (13 min) 6+4AB.
ČEHIJA. “USK Praha” – “Nymburk” 67:44, Anete Šteinberga (30 min) 11+7AB.