“Bija grūti…” Artuss Kaimiņš atklāj, kāds dēla uzdots jautājums viņu apmulsinājis 0

Aktieris un kādreizējais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš “X” dalījies ar nelielu ainiņu no savas dzīves – sarunas ar dēliņu. Puika viņam uzdevis divus jautājumus, uz vienu no kuriem atbildi rast ir patiešām grūti.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Māju apsēdušas peles? 15 smaržas, kuras šie grauzēji vienkārši nespēj paciest
Kokteilis
Īpaša enerģija: 4 dzimšanas datumi, kas sevī ietver gudrību no iepriekšējām dzīvēm
Paciente ar sūdzībām par galvassāpēm vēršas vairākās slimnīcās, taču pretī saņem vien nievājošu attieksmi – kā vēlāk izrādās, viņai diagnosticēta nopietna slimība
Lasīt citas ziņas

Artuss soctīklā raksta: “Šodien mans četrgadīgais dēls jautā – Tēti, kas ir avīze? Un kapēc Donalds Daks ēd pīli?
Par avīzi es paskaidroju. Atbilde tika pieņemta. Tas ir kā žurnāls, tikai katru dienu. Par Donalda ēdienkarti bija grūtāk.”

Signei komentāros ir padoms: “Paskaidro, ka tas ir tofū, un forma vienkārši sanākusi līdzīga putnam.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Andrejs norāda, ka senajās multfilmēs ir ne viena vien dīvainība:

SAISTĪTIE RAKSTI