Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele

Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele izstāsta, ar ko plāno nodarboties turpmāk 60

Izdevumam “Privātā Dzīve” bijusī veselības ministre Ilze Viņķele atklājusi, ka pēc savas demisijas viņa, visticamāk, politikā atgriezties vairs neplāno.

“ASV darīs visu, lai neviens šo ceļu nevarētu bloķēt” – noplūdusi informācija par miera sarunu punktu, kas var izmainīt Eiropas nākotni
Vēl viens pārliecinošs Lavrova paziņojums par ASV miera plānu: lūk “svētais septītnieks”
Kokteilis
Skaitļi nemelo: šajos 3 datumos dzimušajiem šūpulī likts kaut kas, ko citi pat iemācīties nevar
Lasīt citas ziņas

“Nezinu, vai palikšu politikā,” – bijusī politiķe sacījusi žurnālam un atklājusi, ka tuvāko nedēļu laikā par to nedomās pavisam noteikti.

Pirmais, ko viņa darīšot – izgulēšoties, jo miega bads pēdējos mēnešos esot bijis hronisks. Tāpat domāšot par savu ģimeni un savu tēti, kurš tikko esot izrakstīts no slimnīcas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa pastāstījusi, ka brauks uz laukiem pie sava tēva un palīdzēs viņam itin visā.

Jau ziņots, ka premjers Krišjānis Kariņš pieprasīja Ilzes Viņkeles demisiju, jo nebija apmierināts ar viņas darbu. Viņas vietā par jauno veselības ministru ievēlēts Daniels Pavļuts.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.