“Časivjarā ir ļoti smaga situācija – uzbrukumi seko viens pēc otra!” Slaidiņš par aktuālākajām cīņām 54

Pievieno LA.LV

“Časivjarā ir ļoti smaga situācija – uzbrukumi seko viens pēc otra. Krievi turpina spiesties uz pilsētu, uzsvaru liek uz dzīvo spēku, notiek frontālie triecieni un mēģinājumi tikt pāri šo kanālu,” TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” stāsta Jānis Slaidiņš, NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks.

Aizkuņģa dziedzeris sauc pēc palīdzības: 5 agrīnas pazīmes, kuras nedrīkst ignorēt
Ne vienmēr ar spārniem! 10 pazīmes, kā atpazīt, ka tev tuvumā ir cilvēks – sargeņģelis
RAKSTA REDAKTORS
VIDEO. “Lops gandrīz notrieca manu dēlu!” Mamma saceļ traci, bet izrādās, ka daudzi nostājas “agresīvā” BMW vadītāja pusē 45
Lasīt citas ziņas

Kauju intensitātei krievi neļauj rimties, tā ziņojot ukraiņi.

“Viņi izmanto kaujas tehniku “karuseli” – nebrauc tieši virsū, bet apšauda no tālienes, kamēr kājinieki uzbrūk, droni gaisā, vispār var apbrīnot, kā ukraiņi turas!” Zemessardzes štāba virsnieks papildina.

CITI ŠOBRĪD LASA

Slaidiņš norāda, ka šajā teritorijā Ukrainai atrodas labas vienības, kas ir spējīgas šādus uzbrukumus atraidīt.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.