Foto – LETA

Cilinskis atstādina Antonovu no VARAM valsts sekretāra amata 1

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis (NA) nolēmis Aleksandru Antonovu atstādināt no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra amata pienākumu izpildes, portālu “LA.lv” informēja VARAM.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Lasīt citas ziņas

Šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā, ka amatpersona var ietekmēt tiesiska risinājuma sasniegšanu saistībā ar Karvas HES projekta finansēšanu.

“Gala lēmums par Antonova atbilstību ieņemamajam amatam tiks pieņemts pēc disciplinārlietas komisijas gala ziņojuma saņemšanas. Tas varētu notikt tuvākās nedēļas laikā,” skaidro Cilinskis.

CITI ŠOBRĪD LASA

LETA ziņo: lai nodrošinātu ministrijas darba nepārtrauktību, par ministrijas valsts sekretāra pienākumu izpildītāju ir iecelts Antonova vietnieks informācijas komunikāciju tehnoloģiju jautājumos Arnis Daugulis. Savukārt Antonovam saskaņā ar Valsts civildienesta likumu uz atstādināšanas laiku ir saglabāts atalgojums un sociālās garantijas.

VARAM atgādina, ka pēc ministra rīkojuma izveidota disciplinārkomisija, kas izvērtē VARAM valsts sekretāra Antonova rīcību, pieņemto lēmumu tiesiskumu un pamatotību saistībā finansējuma piešķiršanu Karvas HES. Tas saņēma atbalstu klimata pārmaiņu finanšu instrumenta projektā “Moderna un videi draudzīga Karvas HES izveide, nodrošinot oglekļa dioksīda emisijas samazinājumu”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.