“Cilvēkiem jādod iespēja sevi pacelt!” Baldzēns par nepieciešamību finansēt darba ņēmēju prasmju attīstību 5

Cilvēkiem jādod iespēja sevi pacelt, šādu viedokli par nepieciešamību finansēt darba ņēmēju prasmju attīstību kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Finanšu un nodokļu labirinti” pauda Latvijas brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētājs Egils Baldzēns.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krimināls
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 228
Lasīt citas ziņas

“Mēs šo modeli piedāvājam jau zināmā mērā ar darba devēja konfederāciju kopā kā tādu pilotprojektu, kas būtu nepieciešams pa prasmju fondiem, tāpēc ka te nav vienkāršs uzņēmējdarbības atbalsts un viss.”

Tas nozīmē, ka daudzi mazāk atalgotāki darbinieki, uzlabojot savas prasmes, pamatoti saņems lielāku darba samaksu, viņiem būs labākas pensijas, labāki sociālie pabalsti, labāks dzīves līmenis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Un mums nebūs jāmeklē cilvēki – speciālisti ar nepieciešamajām prasmēm no malas, jo mēs izmantosim paši savus resursus, tas nozīmē zināmu kumulatīvu efektu, konverģenci, kas dod papildus rezultātu, un tas ir ārkārtīgi svarīgi” – uzsver Baldzēns.

“Mēs vēlamies izmantot šos līdzekļus, kas nevienlīdzību samazina sabiedrībā, jo, ja cilvēkam nav šīs nepieciešamas prasmes, šai nevienlīdzībai līdz zināmai robežai ir objektīvs pamats – patīk tas mums vai nepatīk.”

Visu raidījuma epizodi ar Egīlu Baldzēnu iespējams noskatīties šeit.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.