Citādas Ziemassvētku eglīšu bumbas. 4 veidi, kā atsvaidzināt apnikušus rotājumus 5

Līdz svētkiem vēl ir nedaudz laika, lai krāšņas un interesantas eglīšu bumbas izveidotu savām rokām, netērējot lielus līdzekļus par jauniem rotājumiem. Idejas piedāvājam laikus, lai pietiktu laika izvēlēties un īstenot tās, kas iepatikušās tieši tev.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Bumbas no dzijas un auduma
Visvienkāršākais variants – ņemam vecos jau apnikušos rotājumus un aptinam ar izvēlēto dziju. Lai tā labāk turētos, uz bumbas uzpilinām arī nedaudz līmes. Pēc tam var papildināt ar mežģīnēm, lentēm un pērlītēm.
Šādi rotājumi izskatīsies ļoti romantiski un piestāvēs vintage stila interjeram.

Sagatavojam izvēlētā auduma gabaliņus vai strēmeles. Var rīkoties divējādi – ietīt veco bumbu audumā un augšpusē sasiet ar pieskaņotu lenti vai arī aptīt auduma strēmeles ap bumbu, tās pielīmējot. Pirmajā gadījumā izveidotās bumbas būs krāšņākas, romantiskākas, otrajā – raupjākas un pieskaņotākas kantri stila interjeram.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bumbas no auklām
Būs nepieciešams auklu kamoliņš, parastie piepūšamie baloni un klīsteris vai šķidra līme. Vispirms piepūšam balonu nepieciešamajā lielumā, pēc tam aptinam to ar auklu. Iegūto bumbu ievietojam traukā ar klīsteri tā, lai aukla vienmērīgi samitrinātos, un atstājam nožūt. Pēc tam balonu pārduram un izvelkam ārā. Iegūto bumbu var greznot ar spīdumiem, mežģīnēm, lentēm, čiekuriem utt.

Foto kolāža no dekorin.me

Bumbas kā greznas dāvanas
Šo rotājumu idejas noderēs rokdarbniecēm, kam ir pacietība, prasmes un vēlme šim darbiņam veltīt vairāk laika.
Krāšņas un interesantas bumbas var izveidot, aplīmējot tās ar spožām vai krāsainām podziņām, stikla pērlītēm un piekariņiem. Var kombinēt arī stikla krellīšu vai pērlīšu virtenes, košas lentes, auduma ziediņus un citus dekorus. Visērtāk būs strādāt ar karsto līmi.
Vispacietīgākās rokdarbnieces var izmantot arī papīru un dažādu salvešu atlikumus, veidojot dekoru dekupāžas tehnikā.

Caurspīdīgo bumbu pārvērtības
Ne viena vien no mums droši vien veikalos ir pamanījusi arī vienkāršas caurspīdīgas plastmasas eglīšu bumbas un nodomājusi – tās nu gan par vienkāršu. Tomēr šīs bumbas var kļūt par lielisku pamatu jūsu jaunajiem eglītes dekoriem. Labā ziņa – šīs bumbas iespējams pa vidu atvērt. Līdz ar to strādāt ir vieglāk, un tajās var ievietot dažādus dekorus. Piemēram, visvienkāršākais veids: bumbā ievietojam kādu zaļumu – efejas lapu, egles, kadiķa vai pīlādža zariņu.

Līdzīgi bumbu var piepildīt ar krāsainām lodītēm, sīkām ledenītēm, lentītēm, pogām, gliemežvāciņiem un citiem sīkumiem.
Sarežģītāks dekors iznāks, ja bumbā ievietosim fotogrāfiju un papildināsim ar eglītes spīdumiem vai mākslīgo sniedziņu.
Caurspīdīgās bumbas iespējams arī nokrāsot vai apvārtīt (apsmērējam ar līmi un apviļājam) spīdumos. Var nopūst arī ar zelta vai sudraba krāsu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.