Jānis Daiders un Tenels Keivs līderi Tihemetsas trasē.

Daiders uzvar Igaunijā, Stupelis otrais Nīderlandē 0

Latvijas ekipāžu motokrosa braucēji aizvadījuši veiksmīgas sacensības Igaunijas un Nīderlandes nacionālajos čempionātos.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Igaunijas čempionāta otrajā posmā Tihemetsā Lauris Daiders un Tanels Keivs uzvarēja abos braucienos un ir līderi sezonas kopvērtējumā. Vēl viena Latvijas ekipāža Jānis un Pēteris Jegorovi šajā posmā izcīnīja sesto vietu.

Nīderlandes čempionāta posmā Hallē Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis abos braucienos finišēja otrie, posma uzvarētājiem Kūnam Hermanam un Nikola Musē zaudējot attiecīgi piecas un 19 sekundes.

Pēc diviem posmiem Bakss un Stupelis kopvērtējumā ar 114 punktiem ir otrie, par pieciem punktiem atpaliekot no šajā posmā divas septītās vietas izcīnījušā Daniela Vilemsena un Luka Rostingta un par astoņiem punktiem apsteidzot Hermana komandu.