Kaspars Daugaviņš dabūjis ripu Maskavas “Dinamo” vārtos.

Daugaviņš ar vārtiem un piespēli palīdz “Spartak” panākt neizšķirtu sērijā 0

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš svētdien guva vārtus un veica rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē, palīdzot viņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas “Spartak” komandai izcīnīt uzvaru.

VIDEO. Artuss Kaimiņš savā raidījumā pamatīgi nokaitina LTV leģendu Andreju Volmāru, kurš pamet sarunu pusratā
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Policija aicina atpazīt attēlā redzamās sievietes, kuras nokārtoja dabiskās vajadzības Rīgas skolas sporta kompleksā 15

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā “Spartak” savā laukumā ar 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) uzvarēja Maskavas “Dinamo” vienību, kuras pieteikumā šoreiz nebija uzbrucēja Mika Indraša.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 2-2.

Daugaviņš vispirms spēles 13.minūtē ar rezultatīvu piespēli palīdzēja panākt 2:0, bet nepilnas sešas minūtes pirms otrā perioda beigām viņš pats ieraidīja ripu vārtos – 3:0.

“Dinamo” spēles trešajā nogrieznī divus vārtus atguva, taču ar to nebija gana, lai liegtu mājiniekiem svinēt uzvaru. Pēc finālsvilpes abas komandas metās izvicināt dūres.

Visos trīs vārtos piedalījās Iļja Zubovs, kura kontā viens precīzs metiens un divas rezultatīvas piespēles.

Daugaviņš šajā duelī uz ledus pavadīja 20 minūtes un četras sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja trīs no sešiem iemetieniem un tika pie divām soda minūtēm. Karsums spēlēja 13 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā izcēlās ar trim spēka paņēmieniem un uzvarētiem četriem no septiņiem iemetieniem.

Daugaviņš izslēgšanas turnīrā atzīmējies ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, bet Karsuma kontā ir viena rezultatīva piespēle.

Sērijas nākamā spēle notiks otrdien “Dinamo” laukumā.