Latvijas labākais motokrosists Pauls Jonass trasē.
Latvijas labākais motokrosists Pauls Jonass trasē.
Foto: MXGP

Divreiz gar zemi – kritieni Jonasam liedz cīnīties par pjedestālu 0

Pasaules čempionātā motokrosā otrajā posmā Valkensvārdā (Nīderlande) Pauls Jonass abos braucienos krita un izcīnīja 12. vietu.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Viedoklis
Armands Puče: Kamēr premjere Līgo vakarā stāstīja, kā tumsa saplūst ar gaismu, patiesībā būtu vajadzīga vispārēja iespringšana 139
Lasīt citas ziņas

Pasaules čempionāta otrais posms apstiprināja prognozes, ka galvenā cīņa par čempiona titulu varētu ritēt starp Džefriju Herlingu un Timu Gajseru. Šoreiz viņi katrs uzvarēja pa vienam braucienam un bija tālu priekšā pārējiem.

Teicama nedēļas nogale izdevās lietuvietim Armīnam Jasikonim, kurš smilšainajā un pielijušajā trasē sestdien uzvarēja kvalifikācijas braucienā, bet abos finālbraucienos izcīnīja trešo vietu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī otrais posms nesniedza skaidru atbildi, vai Paula Jonasa ātrums atbilst cīņai par goda pjedestālu.

Kvalifikācijā izcīnītā ceturtā vieta bija cerīga labam rezultātam, taču abos finālbraucienos jau pirmajā aplī tika piedzīvot kritieni un cīņa bija jāsāk no beigām (pirmajā gadījumā) vai otrā desmita. Pirms kritiena otrajā braucienā Jonass bija izvirzījies trešajā vietā, taču paša kļūmes dēļ cīņa par pjedestālu gāja garām.

13. un 12. vieta braucienos, 12. vieta posmā – arī šoreiz kalvenieša rezultāti neatbilst paša izvirzītajiem mērķiem. Nākamā iespēja būs pēc divām nedēļām Argentīnā.

Eiropas čempionāta pirmajā posmā 250 kub.cm klasē turpat Valkensvārdā vienu sezonu izlaidušais Tomass Šileika kā desmitais no savas grupas iekļuva finālā un noslēdza pirmo desmitnieku arī otrajā finālbraucienā, taču sacīksti sabojāja izstāšanās pirmajā braucienā.

Nīderlandes “Grand Prix” Valkensvārdā

MXGP klase. 1. Džefrijs Herlings (Nīderlande, vietas braucienos – 2., 1.), 2. Tims Gajsers (Slovēnija, 1., 2.), 3. Armīns Jasikonis (Lietuva, 3., 3.), 4. Antonio Kairoli (Itālija, 7., 5.), 5. Džeremijs van Horebēks (Beļģija, 8., 6.), 12. Pauls Jonass (13., 12.).
Kopvērtējums: 1. Herlings 94 punkti, 2. Gajsers 85, 3. Kairoli 68, 4. Klemens Desāls (Beļģija) 60, 5. Gautjē Pulins (Francija) 58, 13. Jonass 26.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.