Foto – Leta

Dons ieraksta jaunu albumu, pirmais sings – jau mēneša beigās 0

Pēc vairāk kā 25 000 kilometru garā ceļojuma līdz pat “pasaules malai” – Vladivastokai un Indijas vecākajai pilsētai, svētvietai Varanasi, Dons dodas studijā, lai savas emocijas, izjūtas un pārdzīvojumus apkopotu jaunā albumā. Turpinot albuma “Varanasi” aizsākto tradīciju, Dons albumu prezentēs koncertzēlē “Palladium” 2015. gada 14 .februārī. Biļetes uz prezentācijas koncertu jau pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

“Sirsnība un starojums no klausītājiem dod emocijas, biezas, brīžiem tādas, ko grūti savaldīt un uzreiz saprast – to visu vajadzēja atšķetināt un tad atkal sakopot. Tieši tāpēc izvēlējos izkāpt no savas komforta zonas un doties plašumā viens, kur tu pats – cilvēks – esi mazs, kur var vienatnē apcerēt laimi, skumjas, mīlestību, vientulību, kur tu vari ilgoties un cerēt,” saka Dons.

Trassibīrijas vilcienā Dons ņēma līdzi tikai ģitāru un muzikālās ieceres, kas iezīmējušās visas vasaras garumā, lai strādātu ar esošajām idejām, kā arī rakstītu jaunas. Šobrīd nākamā albuma materiāls ir pilnībā nokomplektēts, daļa ideju ieguvušas konkrētākas aprises, daļa tapusi pilnīgi no jauna. Jau oktobra beigās Dons laidīs klajā pirmo singlu no topošā albuma, šī dziesma tapusi garajā ceļā uz Vladivastoku.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.