Foto: Shutterstock

Edvards, Eduards un Varis – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi? 0

26. maijā vārda dienu svin Edvards, Eduards un Varis. Šie ir kalendārā ierakstītie vārdi.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Lasīt citas ziņas

Vai zini, ko tavs vārds nozīmē un kāds ir tā skaidrojums?

Eduards

Baiba Indriksone un Eduards Pāvuls kadrā no spēlfilmas “Zvejnieka dēls”. 1957. g.
Foto no Latvijas Valsts Kinofotofonodokumentu arhīva (LVKFFDA) – Alise Iļjina un nezināms autors, un Leimaņu ģimenes krājuma
CITI ŠOBRĪD LASA


Vīrišķīgs, stipras dabas cilvēks ar labu humora izjūtu, kurš necieš iebildumus. Visu dara pats, tomēr pārbauda un komandē arī citus. Kaut arī pieder pie fantazētājiem, prak­tiski prot uzbūvēt itin visu jebkurā jomā. Nepadodas tukšiem vilinājumiem un ilūzijām. Ari teatralitāte Eduardam ir tuva, jo fantāzijas viņam nekad netrūkst.

Edvards

Praktiķis, bet bez Eduardam raksturī­gā vētrainā parādību tvēruma. Visu pārbauda, mazāk uzticas intuīcijai. Taču uz viņu var droši paļauties, jo viņš ciena precizitāti. Dažkārt ilgi meklē savu dzī­ves ideālu – sievieti.

Varis

Lepnums un paļāvība saviem spēkiem liedz reizēm līdz galam iepazīt dzīves sarežģītību. Tā­pēc viņš vairāk filozofē, mazāk pats prot atrisināt saritinātos konflikta mezglus. Varim parasti laimējas dzīvē satikt veiklas dāmas, kuras kļūst par viņa darbī­bas programmas virzītājām. Aiz šo dāmu mugurām viņš gūst pamatu, pat spēju valdīt. Varim dažkārt ir grūti izšķirties – iet pa šauro patiesības taciņu vai mesties avantūrā, nedomājot ne par ko.

* Rakstā izmantota informācija no Gunāra Treimaņa izdevuma “Vārdu noslēpumi”.

SAISTĪTIE RAKSTI