Foto – Shutterstock

Ja plāno kaut ko mainīt savā dzīvē, tad šodien tam ir īstais laiks! Horoskopi 26. maijam 1

Auns

Diena ir lieliska saziņai, sakaru veidošanai, gan biznesā, gan mīlestībā. Ja esi sastrīdējies ar savu otro pusīti, tad šodien ir visas iespējas panākt mieru un noskaidrot strīdīgos jautājumus. Deleģē dažus uzdevumus, ja pats nevari tikt galā.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Kokteilis
“Tik īpaši un skaisti!” Brīnišķīgs notikums Reiņa un Maijas Sējānu ģimenē – pasaulē nākusi viņu pirmdzimtā 1
Lasīt citas ziņas

Sāc kaut ko jaunu, iegūsti jaunas prasmes: šodien zvaigznes būs tavā pusē. Izvēlies kaut ko tādu, kas tevi patiešām piesaista un sniedz pozitīvas emocijas. Laba diena, lai dotos iepirkties un atjauninātu savu garderobi. Neaizmirsti teikt patīkamus vārdus saviem mīļajiem.

Dvīņi

Ja plāno kaut ko mainīt savā dzīvē, tad šodien tam ir īstais laiks. Esi aktīvs, seko savam plānam un tev veiksies. Šodien tev var rasties ļoti interesantas domas, kuras noteikti ir vērts atcerēties. Tu varēsi visu īstenot vēlāk.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Pastāv liela varbūtība, ka visi iesāktie darbi virzīsies lēnām, un apstākļi mainīsies ne par labu tev. Tāpēc tev nevajadzētu uzstāt ar savu ietiepību, tagad tas nepalīdzēs. Šos centienus labāk atlikt uz citu dienu. Pavadi vairāk laika ar saviem mīļajiem.

Lauva

Esi gatavs tam, ka tavi plāni mainīsies un tikšanās tiks pārceltas. Bet nav iemeslu satraukumam: meklē jaunas veiksmīgas iespējas, izmēģini kaut ko neparastu. Satiekoties ar cilvēkiem, nekautrējies uzņemties iniciatīvu. Tu vari satikt cilvēkus, kas tev palīdzēs turpmākajos grūtos projektos.

Jaunava

Tavs dzīvespriecīgais un optimistiskais noskaņojums šodien piesaistīs interesantus cilvēkus. Zvaigznes arī vēsta, ka, sazinoties ar tuviem draugiem, var rasties saspringti brīži un atkal uzpeldēs vecie aizvainojumi. Vakarā atstāj laiku savām vajadzībām.

Svari

Dienas pirmā puse piemērota aktīvām nodarbēm vai fiziskam darbam. Tava enerģija tagad būs augstā līmenī, tāpēc sarežģītas lietas būs viegli nokārtot. Nodarbojies ar iecienīto hobiju, un atgriezīsies labs garastāvoklis. Pastāv iespēja nostiprināt savas profesionālās pozīcijas: pieņem piedāvājumus!

Skorpions

Tevi sagaida veiksme tajās lietās, kuras proti vislabāk. Dari pazīstamus darbus, un labāk šodien nesāc jaunas vai sarežģītas lietas. Izvairies no strīdiem, turies tālāk no negatīviem cilvēkiem, pretējā gadījumā radīsies konfliktsituācija.

Strēlnieks

Laba un auglīga diena. Lai ko tu darītu šodien, tu sasniegsi izcilus rezultātus. Šodien tev izdosies atrisināt sarežģītus jautājumus, riskantajos pasākumos vari gūt uzvaru. Kāds var iedvesmot tevi uzsākt kādu interesantu un svarīgu projektu.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Jau no paša rīta tev būs augsta efektivitāte, tāpēc vari uzņemties laikietilpīgākos un nepatīkamākos darbus. Pēc pusdienām ir piemērots laiks, lai apkopotu provizoriskos rezultātus un analizētu savas darbības un rezultātus. Meklē komandu, ar kuru strādāt vai palīgus savu ieceru īstenošanai.

Ūdensvīrs

Patīkama un relaksējoša diena. Tu vari visu rītu gulēt gultā, doties iepirkties vai kārtot personīgās lietas, kuras esi atlicis. Lai veiksmīgi atrisinātu dažas problēmas, šodien tev noderētu paskatīties uz situāciju no cita rakursa.

Zivis

Esi radošs, risinot parastās ikdienas problēmas. Šodien mazām detaļām tavā darbā būs liela nozīme. Runā par savu karjeru, par interesantiem plāniem: iespējams, kāds no jaunajiem paziņām tev palīdzēs.

Tava misija šajā dzīvē jeb karmiskais horoskops katrai zodiaka zīmei

Foto – Shutterstock

Sapņi – nojautas, mājieni un tieši vēstījumi. Bet neej līdzi mirušajiem!

Foto: Shutterstock

Kā uzkāpt uz grābekļa jeb problēmu horoskops visām Zodiaka zīmēm

Foto: Shutterstock
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.