Pēdējo gadu F-1 labākais braucējs – Lūiss Hamiltons.
Pēdējo gadu F-1 labākais braucējs – Lūiss Hamiltons.
Foto: REUTERS/LETA

F-1 plāno jaunievedumu – piešķirs punktu par ātrāko apli 0

Pievieno LA.LV

Sākot ar šo sezonu, Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionātā plāno piešķirt vienu punktu par ātrāko apli posmā, atsaucoties uz Starptautisko Automobiļu federāciju (FIA), vēsta ziņu aģentūra AFP.

Kokteilis
Lūk, kādu karmu jūs nesat līdzi no iepriekšējās dzīves – to atklāj jūsu dzimšanas datums
Kokteilis
TESTS. Izvēlies labāko vietu sarunai ar bosu! Tava izvēle atklāj tavu attieksmi pret varu un cilvēkiem
Kokteilis
Esi vērīgs! Rīt, 18. aprīlī, četri zodiaka zīmju pārstāvji saņems īpašas zīmes no Visuma
Lasīt citas ziņas

Ja pirmdien tiks nobalsots par šo iniciatīvu, tad jaunie notiekumi stāsies spēkā ar nākamajā nedēļas nogalē gaidāmo pirmo posmu.

Pilots vienu bonusa punktu saņems tikai tad, ja finišēs pirmajā desmitniekā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja pēc šāda sistēmas punkti tiktu piešķirti 2008.gadā, par čempionu būtu kļuvis brazīlietis Felipe Masa, nevis brits Lūiss Hamiltons.

Savukārt 1958.gadā pēc šādas punktu dalīšanas sistēmas čempiona titulu sev nodrošināja Maiks Hotorns, kuram pie trofejas palīdzēja tikt divi ātrākie apļi.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.