Publicitātes foto

Folkloras skolā stāstīs par Rusteiķa filmu “Dzimtene sauc. Kāzas Alsungā” 0

Pievieno LA.LV

Visu nākamo nedēļu, no 26. līdz 30. janvārim, Latvijas Nacionālajā kultūras centrā (LNKC) risināsies Folkloras skolas IV sesija, LA.lv uzzināja LNKC.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Lasīt citas ziņas

Programma katru dienu no plkst. 10 līdz aptuveni plkst. 17, tajā iekļauta gan tautas un pasaules mūzika, gan arheoloģija un tautastērpi, gan režija un stāstāmā folklora. Savukārt otrdien, 27. janvārī plkst.14 LNKC zālē etnogrāfiskā ansambļa “Gudenieku suiti” vadītāja Lidija Jansone stāstīs par suitu kāzām un komentēs vietas un cilvēkus, kas atainoti Aleksandra Rusteiķa 1935. gada filmā “Dzimtene sauc. Kāzas Alsungā”.

LNKC sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Bika stāsta, ka skolas mērķis ir paplašināt zināšanas tradicionālajā kultūrā un ar to saistītajās nozarēs – arheoloģijā, antropoloģijā un filozofijā. Folkloras skolas absolventi saņems apliecību par kursu programmas sekmīgu apguvi. Folkloras skolu rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs, aicināts ikviens interesents.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.