Foto: PA/ SCANPIX/ LETA

FOTO: 93 gadus gadus vecā karaliene Elizabete II karantīnas laikā turpina pildīt savus pienākumus un pat paspiež roku, sasveicinoties 0

93 gadus vecā Lielbritānijas karaliene Elizabete II pirms dažām dienām Bekingemas pilī aizvadīja dažus oficiālus pasākumus. Uz tikšanos viņa ieradās skaistā un spilgtā tērpā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 16
Rezerves pulkvedis: “Krievijas armija kā prusaki iet uz visām pusēm. Diemžēl viņi iet diezgan veiksmīgi” 2
Lasīt citas ziņas

Visā pasaulē koronavīrusa izplatības dēļ slēdz sabiedriskās iestādes, darbiniekiem lūdz strādāt mājās un ievērot citus karantīnas noteikumus. Taču karaliene turpina pildīt savus pienākumus. Vēl jo vairāk, viņa pat ir mainījusi savu stilu.

Foto: PA/ SCANPIX/ LETA
CITI ŠOBRĪD LASA

Daudzi cilvēki pēc karalienes parādīšanās pasākumā jaunajā tērpā sacīja, ka šis tērps ļoti atgādina princeses Diānas tērpu, kad viņa un viņas tā brīža vīrs, princis Čārlzs, 1989.gadā viesojās Honkongā. Krāsu palete abiem tērpiem ir ļoti līdzīga. Lēdijai Diānai ļoti patika rozā un purpura krāsas kombinācija, un viņa šādu krāsu apģērbu izvēlējās gana bieži.

Princese Diāna un princis Čārlzs 1989.gadā viesojas Honkongā:

Tērpu šādās krāsās savulaik izvēlējās arī prinča Harija sieva Megana Mārkla. Tas notika vēl tolaik, kad viņa gaidīja dēliņu Ārčiju.

Foto: SIPA/ PA/ SCANPIX/ LETA

Sociālajās vietnēs daudzi pievēruši uzmanību ne vien karalienes Elizabetes II jaunajam stilam un krāsu izvēlei, bet arī tam, ka viņa ir sākusi ar cilvēkiem sasveicināties ar rokasspiedienu bez cimdiem, kurus viņa agrāk lietoja bieži vien, neskatoties uz koronavīrusa straujo izplatību arī Lielbritānijā.

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati, vai karaliene Elizabete II rīkojas pareizi, paspiežot roku citiem cilvēkiem koronavīrusa izplatības laikā?

  • Nē, noteikti viņai tā nevajadzētu darīt
  • Manuprāt, tas ir tikai pieklājīgi, neskatoties ne uz kādiem vīrusiem
  • Tā jau ir viņas pašas izvēle!
  • Man nav viedokļa

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.