Foto: EMPICS/ SCANPIX/ LETA

Megana Mārkla publiski apraudājusies: karaliskās ģimenes attieksme esot ledus auksta 0

Saseksas hercogi aizvadījuši vairākas dienas Londonā, kurp atgriezās pēc ilgāka pārtraukuma pēc sava skandalozā paziņojuma,ka viņi atsakās no monarhu titula, karaliskās ģimenes pienākumiem un algas.

Reklāma
Reklāma
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Prezidenta izbrauciens ar riteni pārvērties Daugavā ieslīdējušas jaunietes glābšanas misijā
Kokteilis
FOTO. 5 latviešu slavenības, kuras varētu ieņemt Latvijas prezidenta amatu, ja izvēle būtu mākslīgā intelekta ziņā 72
Lasīt citas ziņas

Prinča Harija sieva, Megana Mārkla, TV un foto kamerās neskaitāmos pasākumos, kas aizritēja Londonā, redzama smaidīga. Tomēr aizkulisēs hercogiene esot redzēta ļoti skumja un norūpējusies. Par to paziņojis Braioni Gordons, kas visu laiku atradās hercogienei blakus saviesīgajos Lielbritānijas pasākumos.

Megana un princis Harijs bija sarīkojuši atvadu vakaru viesnīcas restorānā, lai personīgi pateiktu paldies saviem darbiniekiem, kas Londonā bija rūpējušies par viņu ģimeni – kalponēm, auklītēm, apkalpotājām, apsardzes darbiniekiem. Atvadu mirklī no saviem bijušajiem darbiniekiem Megana esot no aizkustinājuma apraudājusies. Taču Megana esot izskatījusies arī ļoti “iztukšota” un ļoti nogurusi.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es raudzījos, kā hercogiene pilda savas pēdējās oficiālās tikšanās. Vienīgā sajūta, kas mani pārņēma uz viņu raugoties bija tāda, ka esmu sastapies ar lielām bēdām. Tās bija viņas bēdas par situāciju, kāda, galu galā, izveidojusies britu karaliskajā ģimenē…,” – Gordona vārdus citējis izdevums “Daily Mail”.

Karaliskās ģimenes redaktors īpašos jautājumos Omids Skobijs tāpat apliecinājis to, ka Saseksas hercogiene pēdējās dienās izskatījusies ļoti nelāgi.

“Pateikt to, ka Megana un Harijs izskatījās izmisuši ir nepateikt neko. Viņi, visticamāk, saprot, ka ir pieņēmuši pareizu lēmumu, tomēr tas, kā karaliskās ģimenes locekļi pret viņiem izturējušies šobrīd, viņiem ir kļuvis par pārsteigumu,” – paziņoja Skobijs.

Skobijs tāpat pastāstījis, ka viens no lielākajiem triecieniem, kas jāpiedzīvo princim Harijam un Meganai ir vietējās preses naidīgie jautājumi, kas izskan gan pastarpināti, gan klātienē. Viņš pats esot atbildējis uz vairākiem komentāriem, lai kaut mazliet aizstāvētu viņus no šiem ārējiem apstākļiem. Skobijs paudis arī tādu viedokli, ka, ja vien princis Viljams, Keita Midltone vai princis Čārlzs būtu publiski izrādījuši saviem radiniekiem lielāku atbalstu, arī žurnālistu nostāja būtu citādāka.

“Viņi zināja, ka viss mainīsies, tomēr tajā pat laikā viņi nevēlās aiziet prom no ģimenes… Domāju, ka Harijs un Megana šobrīd smagi un emocionāli pārdzīvo vēso ģimenes attieksmi,” – teica redaktors.

Saseksas hercogi, kā zināms, oficiāli atteiksies no saviem pienākumiem 31.martā, kad parakstīs visu iepriekš sagatavoto dokumentāciju.

9.martā Vestminsteras abatijas pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī Keita Midltone un princis Viljams.
Foto: EPA/ SCANPIX/ LETA

Eksperti medijos jau paspējuši norādīt, ka Kembridžas hercogu attieksme pret Saseksas hercogiem esot pārvērtusies no tuvām, draudzīgām attiecībām līdz pilnīgam atsalumam. Vestminsteras abatijā princis Viljams un Keita Mildtone pilnīgi ignorēja prinča Harija un Meganas Mārklas klātbūtni.

Reklāma
Reklāma

Video no 9.marta pasākuma Vestminsteras Abatijā, kurā Keita un princis Viljams ignorēja Meganu Mārklu un princi Hariju:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.