Aktrise Dārta Daneviča

FOTO. Dārta Daneviča dēla dzimšanas dienā veltī sirsnīgus vārdus Kaupo tētim Artusam Kaimiņam 13

Latviešu aktrise Dārta Daneviča soctīklos ierakstījusi emocionālus vārdus par godu savam dēliņam Kaupo, kurš nosvinējis jau 2 gadu jubileju. Viņa šajās rindās, par spīti domstarpībām ar dēla tēti, aktieri un bijušo Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu, saka viņam paldies.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” Drāma ap Andra Bērziņa lomu izrādē vēršas plašumā 1
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

“Instagram” Dārta raksta (nerediģēts teksts – red.):

“17.marts! Kaupo šodien jau DIVI GADI!

Naktī, rotājot māju un saiņojot dāvanu, sapratu, ka svētku sajūta ir daudz lielāka kā pašai savās dzimšanas dienās. Šķiet, tikai tagad, kopš man ir dēls, saprotu dzimšanas dienas īsto sajūtu un saviļņojumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šodien sirds ir pilna aizkustinājuma un pateicības par visu piedzīvoto, par katru īpašo atmiņu, par katru kopīgo jaunatklājumu un jo īpaši – par dēla nu jau patstāvīgajiem lēmumiem, izvēlēm un mīlestības izpausmēm. Šodien manī milzu pateicība arī pret Kaupo tēti artuss – par patiesi nozīmīgo atbalstu un drošības sajūtas radīšanu 17.martā pirms diviem gadiem… un, protams, par to, ka mums tagad ir vislieliskākais, gudrākais, inteliģentākais, sirsnīgākais, mīļākais dēls pasaulē. Kaupo.

Mana būtiskākā atskārsme pēc šiem diviem gadiem ir:

tas, ko daudzi bieži saka, ka mūsu bērni ir mūsu vājākā vieta – tā gluži vienkārši nav patiesība. Jo mans dēls ir mana visstiprākā vieta. Visnesatricināmākā. Ja mani sāpinātu jebkur citur, jau sen būtu padevusies un atmetusi ar roku. Bet mans dēls manī raisa neizsmeļamu, pārcilvēcisku spēku, kuram ceļā nespēj stāties nekas uz šīs pasaules. Jo tas ir mīlestības spēks, par kuru nav nekā lielāka”.

Aktrise Dārta Daneviča un politiķis Artuss Kaimiņš
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.