Aktrise Dārta Daneviča

VIDEO. “Tas nav bērna interesēs!”: Dārta Daneviča intervijā raud, atklājot, ka Artuss Kaimiņš caur tiesu vēlas atņemt viņai dēlu 0

Režisora Dž.Dž.Džilindžera sarunu šovā “Dž. Spot” viesojās aktrise Dārta Daneviča, kuras vārds pēdējo reizi sabiedrībā skaļi izskanēja pēc tam, kad viņa un viņas bijušais mīļotais vīrietis, deputāts Artuss Kaimiņš publiski risināja strīdu par gadu vecā dēla Kaupo aizbildniecības tiesībām.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas

Tagad Dārta intervijā atklāj – Artuss ir iesniedzis prasību pret viņu tiesā un vēlas iegūt aizbildniecības tiesības, savukārt Dārta, ja vien viņa iecere izdosies, varēšot tikties ar bērnu tikai vienu reizi nedēļā.

Intervijas laikā Dārta raud un teic, ka, viņasprāt, tas nav bērna interesēs. Tāpat viņa atklāj – publiski nav atklājusi gandrīz neko, kas noticis abu attiecību laikā.
CITI ŠOBRĪD LASA

“Jūs neko nezināt, kas ir noticis šo divu gadu laikā!” – saka aktrise un skaidro, ka viena no galvenajām prasībām, kāpēc Artuss uzskata, ka Dārtai tiesā var atņemt bērnu esot tāda, ka viņa pārāk daudz strādājot, kas neesot taisnība un Dailes teātris pat tiesai esot iesniedzis izziņu par viņas nodarbinātību, lai pierādītu, ka viņa spēj audzināt un uzturēt savu bērnu.

Aktrise stāsta, ka savulaik, kad sākusi satikties ar Artusu, cilvēki viņu apkārt brīdinājuši, ka nekas labs no tā nesanāks.

“Neviens man par viņu neteica neko labu…” – raudot stāsta Dārta, tomēr atzīst, ka Kaimiņu mīlējusi ļoti un bijusi lojāla līdz pašām beigām.
Aktrise Dārta Daneviča un politiķis Artuss Kaimiņš

Sarunas laikā, kas ir gana emocionāla, Dārta vairākkārt uzsver, ka vēl aizvien uzskata Artusu par savu ģimeni un ir pateicīga viņam par abu dēlu, kurš esot brīnišķīgs puika. Tomēr viņa uzskata, ka Artuss tiesājoties par dēla aizbildniecības tiesībām viņai šobrīd atriebjas, jo nevar piedot to, ka viņa pameta viņu.

“Bērnam ir gads! Bērnam ir vajadzīga mamma!” – stāstot sarežģīto situāciju saka Dārta.

Visu interviju ar Dārtu Daneviču skaties šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI