Sešu stundu laikā Samantai Tīnai uz muguras top iespaidīgs pirmais tetovējums

FOTO. Dziedātāja Samanta Tīna beidzot parāda, kāds zīmējums uztetovēts uz viņas muguras 53

Jūlija beigās “Instagram” stāstiņos dziedātāja Samanta Tīna paziņoja, ka šodien pēkšņi un par pārsteigumu sev esot izlēmusi – taisīšot tetovējumu.

Reklāma
Reklāma
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Receptes
22 dažādas auksto zupu receptes karstām vasaras dienām – ar bietēm un bez, saldas un sāļas, vieglas un sātīgas
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Pēc tam vakara pusē viņa ar lepnumu paziņoja, ka pēc sešām stundām viss tetovējums esot gatavs. Viņa solīja “atrādīt” izmēros iespaidīgo tetovējumu, kas rotā vai teju visu viņas muguru tad, kad tas būs pilnībā sadzijis. Un šī diena ir klāt!

Dziedātāja Samanta Tīna
CITI ŠOBRĪD LASA

Soctīkos Samanta Tīna nofotografējusies ar atkailinātu ķermeņa augšdaļu, sēžot ar muguru pret objektīvu, kuru rotā liels, melnas krāsas tetovējums. Tas ir dziedātājas horoskopa zīmes Auns simbols.

Foto: ekrānuzņēmums/ Instagram

“Viņa ir aiz manis. Viņa ir uz manas muguras! Viņa – Samanta, spītīgs, ambīcijām pārpildīts, prasīgs un kritisks auns! Mums nekad nav nevienam nekas bijis jāpierāda vai kāds jāuzvar, vai jāsacenšas ar kādu, lai kaut ko pierādītu. Ir jāsacenšas un jāuzvar tikai un vienīgi sevi pašu – savs prāta kritiskais cietums pret sevi. Es to esmu izdarījusi! Uzvarējusi sevi. Es vienmēr būšu pati sev priekšā, jo esmu sev piedevusi kļūdas- iedomātās vai citu norādītās, esmu savam perfekcionisma aunam piedevusi un ļāvusies būt ievainojuma un paļauties nekontrolēt savu sievišķīgo sirdsbalsi un sajūtas.

Ir jānomirst, lai sevi uzvarētu un pieņemtu. Ir bijis ļoti grūti cīnīties ar sevi, lai ļautu tam notikt. Es savu cīņu ar sevi esmu uzvarējusi, esmu acu skatienu priekšā savam aunam, taču tiem, kas man ir aiz muguras tur arī paliks ar mana spītīgā un šad tad skarbā auna cieto skatienu pretī! “Aizmugure” man ir spēcīga par to nav šaubu. Esmu pasargāta aiz viņas- aiz sevis pašas!” – Samanta Tīna rakstīja pie publicētās bildes soctīklos un pateicās meistaram par darbu.

Reklāma
Reklāma

LA.LV Aptauja

Vai tev patīk Samantas Tīnas jaunais tetovējums?

  • Jā, izskatās skaisti!
  • Ir iespaidīgs, taču manai gaumei - par lielu...
  • Nē, man vispār nepatīk tetovējumi
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.