Dziedātāja Samanta Tīna

VIDEO. Samanta Tīna atklāj savus nākotnes plānus: “Man noteikti būs ģimene! Man viss būs!” 66

TV šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne, dziedātāja un šā gada Latvijas pārstāve Eirovīzijā Samanta Tīna (32) sezonas noslēgumā atskatījās uz iepriekšējos gados paveikto, un secināja, ka tik daudz ko vēl nav paspējusi izdarīt, jo bija pastāvīgā skrējienā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Jauns solis eskalācijas virzienā: krievi sākuši pielietot īpašu “kaujas indi”
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

“Kaut kā jau tā pasaule ir jāiekaro. Ne jau visur noraus to pēdējo vietu. Man ir skaidrs, ko es tagad gribu darīt. Es gribu daudz vairāk pievērsties sev. Es gribu nodoties lietām, kurām man iepriekš nebija laika. Es gribu tetovējumu. Es gribu ceļot, un lai tas nebūtu saistīts ar darbu. Vienkārši atpūsties,” prāto Tīna.

Samanta Tīna un viņas bekvokālistes "Eirovīzijas" dziesmu konkursa atklāšanā
CITI ŠOBRĪD LASA

“Es gribu izdarīt lietas, kuras esmu ļoti gribējusi, bet kurām nekad nav bijis laika, jo nedrīkstēja tāpēc, ka bija jādara citas, prioritārākas lietas. Arī skatuviskais tēls man ir liedzis daudz ko darīt. Par ģimeni es sākšu domāt pēc tam, kad būšu parūpējusies par sevi,” – viņa turpināja, komentējot, ka, protams, nākotnē grib atrast sava mūža mīlestību, apprecēties, un ideālā gadījumā vēlētos dēlu un meitu un jau zinot, ko bērni darīs, kad ieradīsies šajā pasaulē.

“Man noteikti būs ģimene tad, kad tam būs īstais laiks! Man viss būs!,” pārliecināti saka dziedātāja.

Samanta stāsta, ka šo laiku veltīs tam, lai iemīlētu sevi, kā arī veidotu labākas attiecības ar sevi. Viņa, piemēram, beidzot gatavo sev ēst un to izbauda. Kaut arī vasara ir ballīšu laiks, dziedātāja neraujas uz āra terasēm un koncertiem, bet velta laiku sevis meklējumiem.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.