Lielbritānijas karalis Čārlzs III dažādos laikos

FOTO. Eksperts brīdina – karaļa Čārlza diagnoze “var būt bīstamāka, nekā tiekam mudināti domāt” 39

Tiek ziņots, ka karalis Čārlzs ir sācis darbu pie sava pēctecības plāna veidošanas. Tas rada bažas, ka viņa vēža diagnoze varētu būt “bīstamāka, nekā mums tiek apgalvots”, vēsta “The Sun”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Kokteilis
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1
Lasīt citas ziņas

Vēža veids sabiedrībai nav atklāts, taču tiek ziņots, ka tas diagnosticēts agri. Tomēr, kā ziņots, šis jautājums pamudinājis karali sākt formalizēt pēctecības plānus agrāk, nekā paredzēts, izraisot baumas, ka viņa slimība varētu būt nopietnāka, nekā tiekam mudināti domāt.

Karaliskais eksperts un autors Toms Kvins laikrakstam “Mirror” norāda: “Amatpersonas bija pieņēmušas, ka Čārlzs būs vesels vismaz līdz saviem 80 gadiem (vecumam, kad būtu jāsāk veidot pēctecības plāns), bet tas tiek darīts jau tagad, tāpēc, iespējams Čārlza vēzis ir daudz bīstamāks, nekā šķiet.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēcmantošanas plānošana ir ļoti slepena, un neviens neuztic Harijam tajā piedalīties pavisam vienkāršā iemesla dēļ: ja viņš jutīsies kaut kādā veidā “apdalīts” vai viņam netiks piešķirts tas, ko viņš, pēc viņa domām, pelnījis, viņš nekavējoties vērsīsies pie medijiem.”

Prinča Harija autobiogrāfija “Liekais” izraisīja lielas nesaskaņas karaliskajās aprindās. Saseksas hercogs izteica virkni nežēlīgu apgalvojumu par saviem ģimenes locekļiem, tostarp tēvu un brāli.

Princis Harijs saņem apbalvojumu "Dzīvā aviācijas leģenda"

Kvina kunga izteikumi izskanēja pēc tam, kad Harijs nesen paziņoja, ka ir gatavs uz laiku atgriezties karaliskajā ģimenē, lai palīdzētu tēvam viņa ārstēšanās laikā.

Saseksas hercogs drīz pēc ātras vizītes pie tēva šī mēneša sākumā apstiprināja, ka viņam ir ieplānoti daži ceļojumi uz Apvienoto Karalisti. Izlīgums, kā tiek norādīts, ir iespējams, taču, visticamāk, tas notiks tikai tad, ja viņa tēvs to viņam personīgi lūgs.

Kāds avots izdevumam “Lapa Six” teica, ka Harijs centīsies palīdzēt savam tēvam, ja tiks aicināts to darīt: “Man ir grūti noticēt, ka Harijs atteiktu, ja tēvs viņam lūgtu palīdzību. Es domāju, ka viņš mēģinātu.”

Saskaņā ar pašreizējiem pēctecības plāniem Harijs ir piektais rindā uz troni. Nākamais rindā ir princis Viljams, kam seko viņa bērni: princis Džordžs, princese Šarlote un princis Luiss.

Princis Viljams apbalvošanas ceremonijā Londonā un citos pasākumos

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.