Karalis Čārlzs III tiekas ar premjerministru Riši Sunaku – pirmā klātienes tikšanās kopš izziņotās diagnozes

FOTO. Karalis Čārlzs pirmajā klātienes vizītē kopš paziņojuma par diagnosticēto vēzi atklāj, kas viņu noved līdz asarām 10

Lielbritānijas premjerministrs Riši Sunaks aizvakar tikās ar karali Čārlzu un pavēstīja viņam, ka visa valsts stāv viņam aiz muguras, domājot par viņa uzsākto vēža ārstēšanas kursu, vēsta “The Sun”.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

Čārlzs sacīja, ka pēc diagnozes paziņošanas  ir saņēmis daudz brīnišķīgu ziņojumu un kartīšu no sabiedrības un lielākā daļa no tām viņu novedusi līdz asarām.

Tiekoties ar Riši Sunaku, Čārlzs smaidīja. Tikšanās notika vairāk nekā divus mēnešus pēc Ziemassvētkiem un prostatas operācijas janvārī. Karalis pirmo reizi 10 nedēļu laikā tikās ar premjerministru aci pret aci.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš sacīja Sunaka kungam, ka starp viņu parastajām iknedēļas sanāksmēm, lai apspriestu valsts jautājumus, ir bijis neliels pārtraukums, uz ko premjerministrs atbildēja: “Mazliet, bet lieliski redzēt, ka jūs izskatāties tik labi.”

Karalis iesmējās: “Nu, to visu dara spoguļi.”

Karalis Čārlzs dodas prom no slimnīcas pēc procedūras

Premjerministrs viņam teica: “Visi ir aiz jums, un ir bijis patīkami redzēt, ka paziņojums atstājis iespaidu uz labdarības organizāciju darbu.”

Viņa Majestāte komentēja: “Es zinu, ka ir bijusi daudz lielāka interese par šīm galvenajām brīnišķīgajām labdarības organizācijām, kas saistītas ar vēža pacientiem, daudzās no tām pats gadiem ilgi esmu patrons.”

Karalis vēlējās atklāt savas veselības problēmas, lai mudinātu citus vērsties pēc medicīniskās palīdzības.

Jau vēstījām, ka karalim Čārlzam ir diagnosticēts vēzis, paziņoja Bekingemas pils paziņojumā. Veiktajās pārbaudēs pēc prostatas operācijas tika atklāta vēža forma.

Bekingemas pils norādīja: “Viņa Majestāte ir sākusi regulāru ārstniecības kursu, kura laikā ārsti viņam ir ieteikuši atlikt sabiedrisko pienākumu pildīšanu. Visā šajā periodā Viņa Majestāte, kā ierasts, turpinās veikt valsts mēroga darījumus un oficiālu dokumentu kārtošanu.

Lielbritānijas karalis Čārlzs III dažādos laikos
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.