Ģirts Jakovļevs dažādos laikos

FOTO. “Es putekļus vairs nevaru noslaucīt” – leģendārais aktieris Ģirts Jakovļevs pastāsta, kā šobrīd aizrit viņa ikdiena 10

“Es neko vairs nevaru darīt. Es putekļus nevaru noslaucīt,” tā intervijā žurnālam “Patiesā Dzīve” saka leģendārais latviešu aktieris Ģirts Jakovļevs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
VIDEO. Kāpēc gurķus tin plēvē? Atbilde tevi pārsteigs
Lasīt citas ziņas

Aktieris žurnālam atklājis, ka viņam ir “samaitājušās rokas”, tāpēc šobrīd veikt kādus mājas darbus ir teju neiespējami.

Bet kā tad šobrīd paiet talantīgā aktieru ikdiena? “Ikdienā man tas laiks tā paiet… Izeju ārā pastaigāt, aizeju uz “Rimi”, nopērku krustvārdu mīklas. Es jau neko nevaru darīt, putekļus nevaru noslaucīt. Es nevaru dabūt taisnu roku. Mājās apkopoju kaut ko, bet cik tad tu vari bakstīties,” stāsta aktieris.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Atceros, mana mamma nopirka žigulīti, viņai tik šausmīgi patika braukt, un es vienmēr sēdēju viņai blakus. Un tagad man patīk braukt blakus, kad sieva stūrē,” aktieris atklāj, ka šobrīd viena no viņa iecienītākajām nodarbēm ir sēdēšana pasažiera krēslā automašīnā.

Abi kopā dodoties salīdzinoši daudz izbraucienos. Kamēr Jakovļevs ar savu kūju lēnām ejot, tikmēr sieva ar suni jau esot paspējusi mērot lielus attālumus. Dažreiz gan arī viņš pats štoku ieliekot padusē un varot kādu gabalu noiet arī bez tā.

Leģendārais aktieris labprāt runā arī par savu aizraušanos ar krustvārdu mīklām: “Tā ir nelaime, tas ir zināmā mērā dunducisms, es sēžu un ķēpājos ar tām mīklām, un sieva ir dusmīga. Un es pats saprotu. Tad esmu nosēdējies, tad ceļos kājās ar to savu celi. Vienmēr nostaigāju “Rimi” gar tiem plauktiem, paskatos, kādas krustvārdu mīklas ir jāņem. Vienas ir tās zviedru, tās obligāti nopērku. Un sieva Inga vēl drukā mīklas savā Talsu tipogrāfijā, tad viņa man negribīgi piegādā. To var saukt par sliktu hobiju, bet, minot mīklas, smadzenes drusku strādā.”