Foto: unsplash.com

3 zodiaka zīmju pārstāvji ar visneciešamāko raksturu – pirmajā mirklī to ne vienmēr izdodas pamanīt 7

Šie cilvēki parasti ir harizmātiski un tikko viņus iepazīstot gandrīz visi par viņiem ir stāvā sajūsmā, tomēr ir kāds “bet” – patiesībā viņiem ir ļoti neciešams raksturs. Ko, diemžēl, pirmajā mirklī ne vienmēr izdodas pamanīt. Vai zini, kuri tie ir?

Reklāma
Reklāma

Skorpions

Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm 77
Lasīt citas ziņas

No vienas puses Skorpioni, protams, ir kaislīgi, dzīvespriecīgi un harizmātiski cilvēki. Viņi ar savu enerģiju prot “uzlādēt” un bieži vien ir kompānijas dvēseles. Taču ir arī otra medaļas puse – viņi ārkārtīgi viegli “aizsvilstas”. Ja kaut kas notiek ne tā, kā viņi vēlas, tad tās ir šausmas un traģēdija uz līdzenas vietas. Un viņi ir gatavi “iet pāri līķiem”, lai panāktu savu. Ar šiem cilvēkiem ir bīstami saistīt savu dzīvi, jo šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem dusmu brīžos nav nekā svēta.

Auns

Auni savā dzīvē ļoti bieži pieņem nepareizus un impulsīvus lēmumus, par ko paši vēlāk nožēlo. Bet, kā saka – izlietu ūdeni atpakaļ nesasmelsi! Diemžēl šie cilvēki ne vienmēr saprot, ka šāda uzvedība bojā viņu pašu dzīvi un attiecības ar citiem cilvēkiem. Un viss tikai tāpēc, ka viņiem pietrūkst pacietības un analītisku spēju – ja viņi ko grib, tad uzreiz, ja viņiem kas nepatīk, tas notiek arī uzreiz. Un pēc tam jau ir par vēlu. Pie tam – viņi gandrīz nekad nejautā citu cilvēku viedokli vai padomus.

Dvīņi

CITI ŠOBRĪD LASA

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti kaprīzi cilvēki, kuri uzskata, ka visam pasaulē ir jānotiek tieši tā, kā to vēlas viņi un ne par mata tiesu citādāk. Ja Dvīņi nesaņem kāroto, tad viņi sāk dusmoties un reizēm pat paceļ balsi. Vēl jo vairāk – viņi var sarīkot dramatiskas scēnas arī esot publikā, kas parasti liek nosarkt visiem draugiem un tuviniekiem. Taču, diemžēl, ne pašiem Dvīņiem. Tāpat šiem cilvēkiem ļoti raksturīga ir tendence savās nelaimēs vai neizdarībā vainot citus. Viņi paši vainīgi? Nekad!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.